Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surykatkowy sampling edycja II
Dzisiaj wszystkie paczki poszły z wyjątkiem p4blo ( wysyłka do Belgii ) , jutro lub w poniedziałek powinny być u celu. Bardzo proszę o info zwrotne czy wszystko w porządku. Przepraszam za tak długi okres oczekiwania, ale zbiegło się kilka niefortunnych rzeczy do kupy.

A tak przy okazji mam sporo zaległy sampli których pewne osoby nie odebrały lub nie zadeklarowały co dalej z nimi zrobić.. i to zarówno w Brzesku, jak i w Kraku.. bardzo proszę o jakieś info bo mam sporo na głowie i chciałbym te zaległości ostatecznie wyprostować.
Odpowiedz
I tak przy okazji po raz drugi :mrgreen: przepraszam za moją forumową nieobecność, miałem za dużo na głowie Sad różnistych problemów
Odpowiedz
Otrzymałem ale jak zabezpieczone dziękuję super daj też znać co z płatnością za ardbegi
Odpowiedz
Cytat:daj też znać co z płatnością za ardbegi

Nie wiem co zrobić z tym samplingiem Ardbega, bardzo mi zależało na nich, szczególnie na przeglądzie progresu czyli:

1.Ardbeg Very Young 1998/2004 6yo 58,3%
https://www.whiskybase.com/whisky/332/a ... very-young

2.Ardbeg Still Young 1998/2006 2nd release 8yo 56,2%
https://www.whiskybase.com/whisky/15/ar ... till-young

3.Ardbeg Almost There 1998/2007 9yo 54,1%
https://www.whiskybase.com/whisky/16/ar ... most-there

4.Ardbeg Renaissance 1998/2008 10yo 55,9%
https://www.whiskybase.com/whisky/2405/ ... enaissance

.. ale coś średnio ten sampling idzie :?

Planowałem kolejny przegląd, tym razem pewnej zamkniętej destylarnii.. ale w tej sytuacji muszę nad tym pomyśleć, bo te zakupy są zbyt drogie i jeśli sampling nie wyjdzie to ja zostanę ze sporym kłopotem Sad
Odpowiedz
Potwierdzam, że odebrałem przesyłkę. Wszystko w porządku.

surykatka napisał(a):Nie wiem co zrobić z tym samplingiem Ardbega, bardzo mi zależało na nich, szczególnie na przeglądzie progresu czyli:

...

.. ale coś średnio ten sampling idzie :?
Przyznam, że w lipcu i sierpniu było trochę ciekawych ale i finansowo obciążających samplingów, do tego wakacje i jakieś swoje zakupy. Tak więc ja już odpuściłem Ardbega. Przerzucił em finanse na inne samplingi. Chociaż one też ciężko się zamykają Sad Mógłby przegląd The Bottlers chociaż się zamknąć.

surykatka napisał(a):Planowałem kolejny przegląd, tym razem pewnej zamkniętej destylarnii.. ale w tej sytuacji muszę nad tym pomyśleć, bo te zakupy są zbyt drogie i jeśli sampling nie wyjdzie to ja zostanę ze sporym kłopotem Sad
Szkoda rezygnować z ciekawego samplingu tym bardziej zamkniętej destylarni. Może by wybadać czy byłoby zainteresowanie samplingiem? Ja wstępnie się piszę (oczywiście po twierdzę jak będzie wiadomo co i za ile).
Odpowiedz
Cytat:Może by wybadać czy byłoby zainteresowanie samplingiem? Ja wstępnie się piszę (oczywiście po twierdzę jak będzie wiadomo co i za ile)

W obecnych czasach ciężko kupować niektóre rzeczy jeśli okazja pojawia się niezbyt rzadko i potem liczyć iż być może uda się sampling.. a zaangażuje się spore środki finansowe.
A jeśli obecnie forumowicze wydali zbyt dużo na samplingii, to raczej nie będzie chętnych na kolejny.. tym bardziej iż podniesie poprzeczkę finansową Sad
Odpowiedz
Paczka dotarła. Dzięki.
Odpowiedz
Bartosz, jasne rozumiem. Mam wrażenie, że ostatnio intensywnie było z samplingami a fundusze wiadomo, że ograniczone Sad
Odpowiedz
No tak racja, finanse nie są z gumy, nie rozciągnie się ich. Ostatnio sporo było przeróżnych samplingów.

Najgorsze jest tylko to iż od pewnego czasu zrobiło się istne szaleństwo z popytem na whisky.
Coraz trudniej zdobyć ciekawe, starsze czy od dobrych bottlerów butelki w rozsądnych cenach. Do tego dochodzi spekulacja cenami.. niestety na niekorzyść kupującego.
Obecnie nawet młode IB zaczynają się robić absurdalnie drogie.

Gdyby problem dotyczył tylko whisky z rejonu Japoni to można by machnąć na to ręką, ale dzieje się tak z coraz większą ilością destylatów ze Szkocji.

Całe szczęście iż mamy forum, bo tutaj zawsze uda się komuś coś ciekawego upolować z reguły w rozsądnych pieniądzach i wrzucić na sampling.
Odpowiedz
surykatka napisał(a):No tak racja, finanse nie są z gumy, nie rozciągnie się ich. Ostatnio sporo było przeróżnych samplingów.

Najgorsze jest tylko to iż od pewnego czasu zrobiło się istne szaleństwo z popytem na whisky.
Coraz trudniej zdobyć ciekawe, starsze czy od dobrych bottlerów butelki w rozsądnych cenach. Do tego dochodzi spekulacja cenami.. niestety na niekorzyść kupującego.
Obecnie nawet młode IB zaczynają się robić absurdalnie drogie.

Gdyby problem dotyczył tylko whisky z rejonu Japoni to można by machnąć na to ręką, ale dzieje się tak z coraz większą ilością destylatów ze Szkocji.

Całe szczęście iż mamy forum, bo tutaj zawsze uda się komuś coś ciekawego upolować z reguły w rozsądnych pieniądzach i wrzucić na sampling.

Problem z rosnącymi cenami jest od dawna i codziennie ktoś narzeka.... za rok nadal będziemy kupować i narzekać Smile Już nigdy nie będzie tanio Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości