Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Prologue - Single Malt Whisky - Kozuba i Synowie
#51
Markusie, ale to chyba butla zakupiona gdzie indziej, nie na tej aukcji. No chyba, że źle zrozumiałem/mylę się.
Odpowiedz
#52
marcin s napisał(a):A ja bardzo bym chciał aby nie odbiegała jakością od trunków z importu w podobnej cenie.

Sądzę, że to mało prawdopodobne niestety. W kwocie 140zł można kupić przyzwoite podstawki 10-12 lat. Tu mamy 3 latke o której piszą na FB "Whisky młoda i bezczelna".
Pierwsza moja myśl: będzie alkoholowo i to zabije inne aromaty. Sprawdzimy ale nie spodziewam się by dorównała szkockim podstawkom. Obym się mylił.
Odpowiedz
#53
K@mil napisał(a):Markusie, ale to chyba butla zakupiona gdzie indziej, nie na tej aukcji. No chyba, że źle zrozumiałem/mylę się.


Ja to zrozumiałem tak, że coprawda nie kupił jej Tomek ale ktoś z jego otoczenia i zdecydował ją rozlać, ale faktycznie może być też inaczej.
Odpowiedz
#54
jak widzę wszyscy raczej spodziewają się rozczarowania więc to szansa dla Kozubów - jeśli będzie w niej coś więcej niż w ...passporcie to zapewne uzyska kilka pochwał, jak się ustali nisko poprzeczkę to łatwo ją przeskoczyć - podoba mi się odniesienie cubusa do ceny (i dajcie spokój tej ,,cebuli" Smile) skoro trzeba zapłacić ponad stówkę to oczekujmy jakości 12 latki glenfiddicha 12
Odpowiedz
#55
Tobet nie jest z aukcji ale z innego zrodla. Przeliczmy jednak cene z aukcji 255£+1,2*(15%×255£)[oplata za kupno plus platnosc karta]+29£[przesylka]+3%×255£[ubezpieczenie]×gbp/pln=255+46+29+7,5=338£×6=2025PLN
2028/14=144 PLN
Wychodzi ze jest 6zl drozej niz bysmy kupili na aukcji
Odpowiedz
#56
Tomek napisał(a):...
Wychodzi ze jest 6zl drozej niz bysmy kupili na aukcji

Tą informację już podawałeś i dla mnie było/jest ok. Sądzę jednak, że część osób, byćmoże nieświadomie, ma przed oczami kwotę 255 £, którą mnoży przez aktualny kurs czyli x 5,85 zł i wychodzi im 1491,75 zł co dawało by cenę sampla w wys. 106,50 zł. Licząc w taki (nieprawidłowy) sposób wychodzi spora różnica a podświadomość robi swoje.

Tak czy siak, mam nadzieję że butla sie zamknie.

Pzdr
Odpowiedz
#57
Właśnie spróbowałem Prologue- Kozuba i Synowie... i powiem Wam , że jestem mile zaskoczony. Da się pić! Szkoda, że tylko 43% . Nie będę wrzucał szczegółowego opisu ale generalnie to dam 4 pkt.
Odpowiedz
#58
Dzieki za info! Ciekawie ciekawie Smile wlasnie do mnie dwie dotarly wiec chyba sprobuje.
Odpowiedz
#59
Cubus przepakuj i wysyłaj do zainteresowanych Tongue
Odpowiedz
#60
No , no , no ! Cztery punkty za trzylatka od Daniela to naprawdę nie źle.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości