Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jack Daniel`s Tennesee Fire
#11
Etam, z czystej ciekawości na pewno każdy by zobaczył ile tego towaru ma JD w katalogu...
Odpowiedz
#12
ron napisał(a):Etam, z czystej ciekawości na pewno każdy by zobaczył ile tego towaru ma JD w katalogu...

Pewnie niedługo wstawię kilka fotek. Ale najpierw muszę się trochę bardziej rozeznać w tym forum żeby nie zrobić czegoś niezgodnego z regulaminem Smile
A tak na teraz, to "ile tego towaru ma JD w katalogu" można zobaczyć na stronie mojego przyjaciela Krzysia http://jackdanielskolekcja.blogspot.com/
Odpowiedz
#13
Confusedhock: masakra. Kurde ale nazbieral.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#14
To się nazywa kolekcja!
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#15
szok. piękna kolekcja!
Odpowiedz
#16
Rewela, gratuluję! Smile

Ale pijesz też coś z tego czy absolutnie wszystkie JD idą do kolekcji?
Odpowiedz
#17
malthead napisał(a):Rewela, gratuluję! Smile

Ale pijesz też coś z tego czy absolutnie wszystkie JD idą do kolekcji?

Oczywiście piję także, chociaż nie będę ukrywał, że głownie takie butelki, które można kupić w naszych sklepach. Niestety kwestie finansowe biorą górę, więc w przypadku butelek kupowanych poza Polską, zawsze pojawia się dylemat: kupić dwie takie same (jedna do kolekcji, druga do wypicia) czy dwie różne, których mi w kolekcji brakuje. Przeważnie górę bierze opcja druga. Ale z "edycji specjalnych" sprzedawanych u nas, to jednak najbardziej mi smakował White Rabbit. Dlatego nie do końca się zgodzę z opinią, która gdzieś tutaj się pojawiła, że wszystko to jest zwykły BL. Różnica pomiędzy WR, MD a zwykłym BL, w moim odczuciu jest wyczuwalna, chociaż za eksperta w tej kwestii się nie uważam.
Odpowiedz
#18
polish_jd_collector napisał(a):
malthead napisał(a):Rewela, gratuluję! Smile

Ale pijesz też coś z tego czy absolutnie wszystkie JD idą do kolekcji?

Oczywiście piję także, chociaż nie będę ukrywał, że głownie takie butelki, które można kupić w naszych sklepach. Niestety kwestie finansowe biorą górę, więc w przypadku butelek kupowanych poza Polską, zawsze pojawia się dylemat: kupić dwie takie same (jedna do kolekcji, druga do wypicia) czy dwie różne, których mi w kolekcji brakuje. Przeważnie górę bierze opcja druga. Ale z "edycji specjalnych" sprzedawanych u nas, to jednak najbardziej mi smakował White Rabbit. Dlatego nie do końca się zgodzę z opinią, która gdzieś tutaj się pojawiła, że wszystko to jest zwykły BL. Różnica pomiędzy WR, MD a zwykłym BL, w moim odczuciu jest wyczuwalna, chociaż za eksperta w tej kwestii się nie uważam.

Witam Cię na forum Tomuś, zaglądam tutaj raz na jakiś czas i proszę jaka niespodzianka.
Do reszty forumowiczów napiszę że Tomek ma naprawdę wielką wiedzę na temat JD, a jego kolekcja jest niesamowita. Zresztą tak samo jak wspomniana kolekcja Krzysia.
Odpowiedz
#19
waliza22 napisał(a):Witam Cię na forum Tomuś, zaglądam tutaj raz na jakiś czas i proszę jaka niespodzianka.
Do reszty forumowiczów napiszę że Tomek ma naprawdę wielką wiedzę na temat JD, a jego kolekcja jest niesamowita. Zresztą tak samo jak wspomniana kolekcja Krzysia.


Cześć Darku Smile Dzięki za powitanie! Cieszę się, że są tutaj moi przyjaciele i jeszcze bardziej cieszy mnie możliwość poznania wszystkich nowych znajomych Smile
Z tą wiedzą i kolekcją to bym nie przesadzał, więc spokojnie hehe
Odpowiedz
#20
Makuszek88 napisał(a):jest gdzies dostepny w przystepnej cenie?
Jak masz znajomego w uk to w tesko jest po 18 f
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości