Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jack Daniels Single Barrel Barrel Proof
#1
Witam wszystkich.
Nie wiem czy była już o tym mowa na forum ale jeśli nie, to chciałem poinformować, że już niedługo ma się pojawić na rynku takie cudo jak Single Barrel Barrel Proof.
Ma to być whiskey o nie redukowanej mocy, czyli będzie miała tyle procent ile znajduje się w beczce. Ma to być od 128 do 140 proof. Myślę, że może być ciekawie Smile
Odpowiedz
#2
Już jest dostępny ale oczywiście nie u nas i nawet nie wiem czy będzie go można oficjalnie kupic w PL
Odpowiedz
#3
Póki co żadne wieści odnośnie wprowadzenia na nasz rynek, ze strony Brown Forman Polska, się nie pojawiły
Odpowiedz
#4
Z tego co się dowiadywałem to na razie jeszcze nie planują go wprowadzać - a szkoda.
Cena około 150 EUR u naszych zachodnich sąsiadów jest dość zaporowa :/
Odpowiedz
#5
Cena w USA pomiędzy 60 a 70$ (ja płaciłem za swoją 70$)
Odpowiedz
#6
i jak smakuje?
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#7
polish_jd_collector napisał(a):Cena w USA pomiędzy 60 a 70$ (ja płaciłem za swoją 70$)

A jak z przesyłką? Nie było problemu? Może masz chęć odstąpić sampla lub podpowiedzieć jak zamówić z USA aby się nie naciąć na jakieś problemy z wysyłką i odprawą celną?
Odpowiedz
#8
PawelWojcik napisał(a):i jak smakuje?

Mam świadomość, że dla większości z Was (a może nawet i dla wszystkich), to co teraz napiszę będzie kompletnie niezrozumiałe - nie mam zielonego pojęcia jak smakuje, ponieważ cieszy moje oko stojąc sobie grzecznie na półeczce i ubogacając kolekcję Jacka Smile
Odpowiedz
#9
fishmac napisał(a):A jak z przesyłką? Nie było problemu? Może masz chęć odstąpić sampla lub podpowiedzieć jak zamówić z USA aby się nie naciąć na jakieś problemy z wysyłką i odprawą celną?

Zgodnie z przepisami Urzędu Celnego, możesz sprowadzić do Polski jedną butelkę alkoholu o pojemności 1L i wartości nie większej niż 45€. Oprócz tego musi to być przesyłka od osoby prywatnej do osoby prywatnej i wysłane jako prezent. Oczywiście dotyczy to krajów spoza UE. Jeżeli poprosisz sprzedającego żeby w formularzu celnym zaznaczył prezent i wpisał wartość np 40$, to nie powinno być żadnych problemów z odprawą celną
Odpowiedz
#10
polish_jd_collector napisał(a):
PawelWojcik napisał(a):i jak smakuje?

Mam świadomość, że dla większości z Was (a może nawet i dla wszystkich), to co teraz napiszę będzie kompletnie niezrozumiałe - nie mam zielonego pojęcia jak smakuje, ponieważ cieszy moje oko stojąc sobie grzecznie na półeczce i ubogacając kolekcję Jacka Smile
Kolekcjonowanie whisk(e)y to dla nas nic nowego. Dziwniejsze dla nas mogłoby być jakbyś napisał, że smakuje wybornie. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości