Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię Glendronach
#21
Przepraszam surykatko, nie chciałem prowokować niepotrzebnych dyskusji.
Proszę zamknąć temat
Pozdrawiam
Odpowiedz
#22
Mnie nie masz kompletnie za co przepraszać, ja się nie unoszę.. po prostu gadamy o podstawkach, które są dostępne wszędzie.. szkoda czasu na takie dyskusje.. naprawdę Wink
Odpowiedz
#23
Neptune napisał(a):Ewentualnie poczekaj do października, na festiwal sieci M&P. Wtedy cały asortyment Glendronachów jest przeceniany o 50%. Parliament bodaj za 250, Revival za 125.
A jeszcze mam pytanie, czy taka promocja jest dla zwykłych śmiertelników, czy może trzeba mieć jakieś zaproszenie, lub tylko dla klientów itp? Czy obowiązuję we wszystkich salonach w Warszawie?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#24
Trzeba byc klientem, ale o to nie trudno.

Zamknac jednak watek czy nie? Bo chcesz aby zamknac, po czym pytaqsz o cos Smile Wtedy nikt nie odpowie jak bedzie zamkniety
Odpowiedz
#25
Można zamknąć
Pozdrawiam
Odpowiedz
#26
Neptune napisał(a):http://forum.ttow.pl/viewtopic.php?f=17&t=159&start=200

tu masz ceny z zeszłego roku

Osobiście nie sugerowałbym się cenami z zeszłego roku. Wystarczy wejść na stronę wina-mp i zobaczyć, że ceny Glendronachów poszły do góry. (Parliament 685 zł) Nawet -50% ... to za chwilę okaże się, że ceny kolegi z forum są bardzo atrakcyjne. A też nie wiadomo co ostatecznie będzie na Salonie więc czekanie to trochę jak dzielenie skóry na niedźwiedziu. :mrgreen:

p.s. oczywiście pewnie coś ciekawego będzie i warto trochę zaskórniaków przygotować.
Odpowiedz
#27
Szkoda, bo nastawiałem się na zrobienie zapasów. Jeśli faktycznie będzie to 50% od prawie 700zł, to cena będzie niewiele niższa niż w Domu Whisky.
Odpowiedz
#28
170 - 240 - 330 złotych za 15,18 i 21 to nadal będzie dość atrakcyjna cena ( zakładając ze będą 50% przeceny ). Ale już nie taka jak w zeszłym roku. Obawiam sie że już nie zaszaleję jak rok temu.
Odpowiedz
#29
No właśnie - to jednak jest prawie stówę drożej niż na poprzednich festiwalach (za parliamenta). Jeśli tak będzie to najwyżej wezmę jedną butelkę, zamiast dwóch.
Z innych rzeczy - ciekawi mnie, czy przecenią te single caski butelkowane dla nich. Wtedy 1995 byłby za 405zł - co byłoby bardzo atrakcyjną ceną.
Odpowiedz
#30
O jasna cholera, przecież to niemożliwe, spojrzałem na ich ceny i szok Glendronach 15 revival-345zł !!!!!!!!!!, 18-475zł !!!!!!!!! a Parliment -665zł !!!!!! to jest chyba jakiś żart, kto u nich kupuje??? Faktycznie jak tak dalej pójdzie to nawet z 50% rabatem nikt się nie skusi
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości