Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię Glendronach
#11
zbdu napisał(a):Widziałem ogłoszenie tylko ceny nie były fajne

Moim zdaniem ceny są atrakcyjne. Spróbuj w polskim sklepie znaleźć Revivala poniżej 200.
Odpowiedz
#12
zbdu napisał(a):
morgan82 napisał(a):No wiesz co Bartoszek przecież za darmo powinienes oddac ;-)

Mile widziana byłaby jeszcze dopłata Smile
Pozdrawiam

A tam dopłata myślę ze Bartoszek doda kilka PE ów i powinnio być git ;-)
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#13
Neptune napisał(a):
zbdu napisał(a):Widziałem ogłoszenie tylko ceny nie były fajne

Moim zdaniem ceny są atrakcyjne. Spróbuj w polskim sklepie znaleźć Revivala poniżej 200.

Jeżeli chciałbym kupić w sklepie ( a wszyscy wiemy jakie są ceny w polskich sklepach :o ) to nie wystawiałbym ogłoszenia
Coś ci Neptunie słabo idzie szukanie atrakcyjnych cen, bardzo słabo.
viewtopic.php?f=22&t=380
viewtopic.php?f=22&t=810
Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
Polecam czytanie ze zrozumieniem. Napisałem o polskim sklepie, a nie o prywatnych ogłoszeniach. Wiem, że ceny są wtedy niższe, ale nie przytaczałbym jednorazowych ofert jako reguły.

Ewentualnie poczekaj do października, na festiwal sieci M&P. Wtedy cały asortyment Glendronachów jest przeceniany o 50%. Parliament bodaj za 250, Revival za 125.
Odpowiedz
#15
Neptune napisał(a):Polecam czytanie ze zrozumieniem.
Tak właśnie też polecam, tym bardziej że nigdzie nie napisałem że szukam atrakcyjnych cen w polskich sklepach, a ogłoszenie jest prywatne.
Odpowiedz
#16
Neptune napisał(a):Polecam czytanie ze zrozumieniem. Napisałem o polskim sklepie, a nie o prywatnych ogłoszeniach. Wiem, że ceny są wtedy niższe, ale nie przytaczałbym jednorazowych ofert jako reguły.

Ewentualnie poczekaj do października, na festiwal sieci M&P. Wtedy cały asortyment Glendronachów jest przeceniany o 50%. Parliament bodaj za 250, Revival za 125.

Naprawdę Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: A tak na serio, to czemu dopiero teraz się dowiaduję że takie coś się zdarza Cry
Pozdrawiam
Odpowiedz
#17
viewtopic.php?f=17&t=159&start=200

tu masz ceny z zeszłego roku
Odpowiedz
#18
Wielkie dzięki Neptune za cynk.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#19
A październik ciraz bliżej :twisted:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#20
Po co cała ta dyskusja 'zbdu' .. kup sobie gdzie chcesz.. nawet na festiwalu w Wawie.. już napisałem wcześniej iż moje butle mogą dalej leżeć na półce.. mam ten komfort Wink .. od dawna...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości