Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Isle of Islay, Feis Ile 2015,
#1
Juz sie chwaliłem, że tym razem udało mi się dotrzeć na wyspę i to jeszcze na końcówkę festiwalu Feis Ile 2015 Wink
Miałem zamiar przez te kilka chwil pobytu zdawać relacje w formie "dziennika" wpisów na facebook u.
Nie udało mi się przede wszystkim z powodu ograniczonego dostępu do internetu na wyspie i z oczywistego braku dziennikarskich zdolności Big Grin
Wróciłem już z wyspy i wrzuciłem trochę fotek i w sposób jak najmniej chaotyczny starałm się poskładać w jakąś całość.
Co z tego wyszło możecie zobaczyć sami:

https://www.facebook.com/pages/Szkocka/ ... page_panel

Dlatego, że jest to facebook, to najnowsze informacje wstawiane na stronę wyświetlane są jako pierwsze, więc żeby utrzymać jakiś chronologiczny porządek należy przeglądać stronę "od dołu", czyli od pierwszych wpisów Wink
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#2
Super zdjęcia Jacek, wieczorem na spokojnie jeszcze raz do nich usiądę. Aż by się chciało tam być Smile nie za rok ale za dwa muszę się tam zjawić .
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#3
Zdjęcia oczywiście nie oddają rzeczywistości ale jest to zupełnie inny kawałek Szkocji, którą ja miałem okazję poznać.
Jest ładnie, nawet ciekawie szczególnie jak na taką małą mieścinę.
Poza tym zostawiliśmy sobie na następny raz zwiedzanie destylarni i explorowanie wyspy.
Pozostaje też Jura, która jest rzut beretem.

Dobre w tym jest to, że moja połowica dała się przekonać i możliwe, że będziemy tam zaglądać częściej Wink
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#4
Fajny tour. Też mam nadzieję w przyszłości zaliczyć podobny. Smile
Odpowiedz
#5
To był trochę tour z serii "na wariata" Smile
Ale absolutnie nie żałuję i polecam!

Nasz kolejny tour będzie pod hasłem "nieco dłużej" Wink
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#6
Fajna wyprawa Jacku,zdjecia tez super Smile popieram kolegow I tez trzeba sie wybrac Wink ,jakies rady na przyszlosc oprocz zarezerowanie szybciej noclegu? Wink
Odpowiedz
#7
świetne zdjęcia, super klimat! też bym chciał! Smile
Odpowiedz
#8
piokiler napisał(a):Fajna wyprawa Jacku,zdjecia tez super Smile popieram kolegow I tez trzeba sie wybrac Wink ,jakies rady na przyszlosc oprocz zarezerowanie szybciej noclegu? Wink

Piter dużo gotówki + karty z bardzo dużym limitem kredytowym Big Grin
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#9
morgan82 napisał(a):
piokiler napisał(a):Fajna wyprawa Jacku,zdjecia tez super Smile popieram kolegow I tez trzeba sie wybrac Wink ,jakies rady na przyszlosc oprocz zarezerowanie szybciej noclegu? Wink

Piter dużo gotówki + karty z bardzo dużym limitem kredytowym Big Grin

I zapasowa wątroba a przynajmniej przećwiczony 6-godzinny program jej odnowy i regeneracji Big Grin
Odpowiedz
#10
morgan82 napisał(a):Piter dużo gotówki + karty z bardzo dużym limitem kredytowym
Hhehe :lol: karte kredytowa mam tylko limit trzeba zwiekszyc I bedzie gitara Wink

malthead napisał(a):I zapasowa wątroba a przynajmniej przećwiczony 6-godzinny program jej odnowy i regeneracji
A watraba powinna dac rade,tzn sie okaze przy najblizszym urlopie w Polsce Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości