Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Ardbeg Perpetuum 47.4%
#31
snoop napisał(a):Eeee tam, żadna godzina nie jest zła na sampling Big Grin

Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#32
Lubie to


Lubie cały wątek



Lubię Was Smile
Odpowiedz
#33
Rafcik77 napisał(a):Wielkie podziękowania, Pan Bóg ci to wynagrodzi synu !!!!!! Big Grin



cubus napisał(a):
Rafcik77 napisał(a):cubus, dziś jest dzień dziecka, może zrzekniesz sie 25 i poratujesz rafa Big Grin, wysłałbys to razem z parliamentem??

niech Ci będzie Tongue dopisałem.


:lol: :lol:

Coraz lepiej się tu robi. Wink
Odpowiedz
#34
Cubus czy ja dobrze myślę, to ty wykupiłeś całą dostawę ardbega perpetuum w singlemaltclub?(Tak tylko pytam przypadkiem) Big Grin
Odpowiedz
#35
Erwin napisał(a):Cubus czy ja dobrze myślę, to ty wykupiłeś całą dostawę ardbega perpetuum w singlemaltclub?(Tak tylko pytam przypadkiem) Big Grin

Podobno na sklep rzucili tylko dwie sztuki i te wziąłem. Pod lada poszło więcej pewnie :lol:
Odpowiedz
#36
cubus napisał(a):
Erwin napisał(a):Cubus czy ja dobrze myślę, to ty wykupiłeś całą dostawę ardbega perpetuum w singlemaltclub?(Tak tylko pytam przypadkiem) Big Grin

Podobno na sklep rzucili tylko dwie sztuki i te wziąłem. Pod lada poszło więcej pewnie :lol:


sklep jest w Mikołowie - Nie daleko mnie
:mrgreen:
Odpowiedz
#37
malthead napisał(a):
cubus napisał(a):
Erwin napisał(a):Cubus czy ja dobrze myślę, to ty wykupiłeś całą dostawę ardbega perpetuum w singlemaltclub?(Tak tylko pytam przypadkiem) Big Grin

Podobno na sklep rzucili tylko dwie sztuki i te wziąłem. Pod lada poszło więcej pewnie :lol:


sklep jest w Mikołowie - Nie daleko mnie
:mrgreen:

Wszyscy znają już te układy z Mikołowem.... i takie tam, Maltheady, Hazelburny, i inne whisky Smile
Odpowiedz
#38
I wszystko jasne, trza byli słuchać pana Wojtka jak mówił w poniedziałek , będzie dostawa nowego ardbega po 405 zeta,i brać Big Grin
Odpowiedz
#39
Ten kraj stoi na układach Big Grin dobrze, że choć te dwie butle zostały i poszły oficjalną drogą to się taki szarak jak ja załapał Smile
Odpowiedz
#40
cubus napisał(a):Ten kraj stoi na układach Big Grin dobrze, że choć te dwie butle zostały i poszły oficjalną drogą to się taki szarak jak ja załapał Smile


Mówią, że niektórzy mają układy w Londynie i z tamtąd walizami tą łyche wywożą, że aż się przeprowadzać do większego mieszkania muszą... Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości