Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Ardbeg Perpetuum 47.4%
#21
zamknięte! Smile
Odpowiedz
#22
Ja jak zwykle spóźniony Big Grin
Odpowiedz
#23
.. mi się też nie udało załapać na tą drugą wersję, co prawda malthead miał dobre serce, ale nie chciałem mu zabierać z jego sampla Wink
Odpowiedz
#24
cubus, dziś jest dzień dziecka, może zrzekniesz sie 25 i poratujesz rafa Big Grin, wysłałbys to razem z parliamentem??
Odpowiedz
#25
Rafcik77 napisał(a):cubus, dziś jest dzień dziecka, może zrzekniesz sie 25 i poratujesz rafa Big Grin, wysłałbys to razem z parliamentem??

niech Ci będzie Tongue dopisałem.
Odpowiedz
#26
ok robię podsumowanie... ponieważ cały czas usprawniam robienie samplingów to zamiast słać dziesiątki wiadomości proponuje takie rozwiązanie jak poniżej.
Grafikę będę aktualizował co jakiś czas - będę oznaczał czy dotarł przelew.
Samplingi jak widzicie numeruje - każdy zestaw robiony w niedalekim okresie traktuje jako jeden sampling.
Do wysłania mam jeszcze sampling nr 7 który jest rozlany i gotowy i będę go łączył wysyłkowo z tym 8.
Wysyłka po weekendzie.

[Obrazek: sampling8.jpg]

czarne kwoty - podliczenie whisky
czerwone kwoty - sample z doliczonymi buteleczkami

dane do przelewu:
66 1140 2004 0000 3102 4198 8324
Michal Kortas

bardzo proszę wpisywać nicki w tytule przelewu

przesyłka: 11,50zł do doliczenia we własnym zakresie jeśli ktoś wpłacał wcześniej to nie doliczać oczywiście.

adresy do wysyłki mam chyba w większości. Jeśli komuś jeszcze nie wysyłałem to proszę o adres na PM.

uff ogarniete :lol:
Odpowiedz
#27
Wielkie podziękowania, Pan Bóg ci to wynagrodzi synu !!!!!! Big Grin



cubus napisał(a):
Rafcik77 napisał(a):cubus, dziś jest dzień dziecka, może zrzekniesz sie 25 i poratujesz rafa Big Grin, wysłałbys to razem z parliamentem??

niech Ci będzie Tongue dopisałem.
Odpowiedz
#28
Przy najbliższym spotkaniu Michał będzie miał kręcenie wora do łez za robienie samplingów w czasie godzin pracy :evil:
Odpowiedz
#29
konio23 napisał(a):Przy najbliższym spotkaniu Michał będzie miał kręcenie wora do łez za robienie samplingów w czasie godzin pracy :evil:

:lol: na samą myśl boli. Żadna godzina nie jest dobra na sampling niestety Sad
Odpowiedz
#30
Eeee tam, żadna godzina nie jest zła na sampling Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości