Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Ardbeg Perpetuum 47.4%
#41
Nie wiem czemu ale czasem mam wrażenie że do Mikołowa mam zablisko. Tak wogle dobrze że Dębrzyno dalej jest :twisted: :mrgreen:
Odpowiedz
#42
malthead napisał(a):
cubus napisał(a):Ten kraj stoi na układach Big Grin dobrze, że choć te dwie butle zostały i poszły oficjalną drogą to się taki szarak jak ja załapał Smile


Mówią, że niektórzy mają układy w Londynie i z tamtąd walizami tą łyche wywożą, że aż się przeprowadzać do większego mieszkania muszą... Big Grin

kto rozsiewa takie kłamstwa ? pokazać mi go tu!
Odpowiedz
#43
"Profil został zablokowany"
Odpowiedz
#44
Sendilkelm napisał(a):"Profil został zablokowany"

:lol: :lol: :lol:
pa pa
Odpowiedz
#45
cubus napisał(a):
malthead napisał(a):
cubus napisał(a):Ten kraj stoi na układach Big Grin dobrze, że choć te dwie butle zostały i poszły oficjalną drogą to się taki szarak jak ja załapał Smile


Mówią, że niektórzy mają układy w Londynie i z tamtąd walizami tą łyche wywożą, że aż się przeprowadzać do większego mieszkania muszą... Big Grin

kto rozsiewa takie kłamstwa ? pokazać mi go tu!


O! To on, to on!
Odpowiedz
#46
aktualizacja:
[Obrazek: sampling8.jpg]
Odpowiedz
#47
Aktualizacja:
Ardbeg dotarł. Buteleczki też dotarły i już się suszą. Szykuje właśnie etykiety i wieczorem chyba zdążę coś rozlać.
Odpowiedz
#48
Ciekaw jestem waszej oceny i porównania z distillery edtion 49.2%
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#49
Cubus jak znajdziesz czas potwierdź przelew żeby nie wyszło że w kosmos przesłałem
Odpowiedz
#50
Pio1 napisał(a):Cubus jak znajdziesz czas potwierdź przelew żeby nie wyszło że w kosmos przesłałem

potwierdzam. Lista zaktualizowana. Jeszcze parę osób zostało Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości