Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glenlivet 25Y, Johnnie Walker 21Y, i inne
#1
Witam, nabyłem ostatnio trochę butelek i bardzo chciałbym je sam spróbować. Na pierwszy ogień chciałbym rozsamplować Glenlivet 25Y (130zł za 50ml) i JW 21Y (60zł za 50ml) + szkło i wysyłka. Możliwy odbiór osobisty. Najlepiej jak udałoby mi się zamknąć butelkę, ale jak chętnych będzie na 500ml to też otworzę.
Odpowiedz
#2
Dawidzie troszkę inaczej powinny wyglądać ogłoszenia o samplingu.. włóż w to minimalnie więcej wysiłku Wink
Odpowiedz
#3
Surykatka dobrze prawi, polać mu dobrej whisky Wink
Sprawdź Dawid jak wyglądają wątki dot. samplingów w tym dziale. Tak naprawdę to nie wiadomo, które konkretnie butelki chcesz samplować. Przydałby się link do whiskybase z opisem butelek, które proponujesz. Jak już będzie wiadomo czym chcesz nas uraczyć to i chętni się pewnie znajdą Smile
Odpowiedz
#4
ok, wieczorem poprawię Smile
Odpowiedz
#5
Mam nadzieję że tak będzie bardziej czytelne i poprawne. Jakbyście mieli jeszcze jakieś uwagi to piszcie, dopiero raczkuję w temacie samplowania Smile Do ceny dojdzie szkło i przesyłka (w trójmieście możliwy osobisty)

1. THE GLENLIVET XXV 25YO 43% zamknięta
https://www.whiskybase.com/whisky/31558/glenlivet-xxv
50ml/130zł


2. JOHNNIE WALKER XR 21YO 40% zamknięta
https://www.whiskybase.com/whisky/51634/...-walker-xr
50ml/60zł
Odpowiedz
#6
Dawid napisał(a):...w trójmieście możliwy osobisty)


Nareszcie ktoś z TRÓJMIASTA! SKĄD? sorry za bajzel Smile
I jeszcze temat cen... samplingi nie służą by na butelce zarabiać. Oczywiście nie masz dokładać ale obie butelki można łatwo dostać w cenach dużo niższych.
Glenlivet kosztuje około 280 euro a to wychodzi około 1150zł za butelkę. sampel więc powinien kosztować ok 82zł
JW wychodzi ok 450zł za butelkę. Sample więc to koszt w okolicy 32zł

ceny wziąłem z Twoich linków do WB więc można założyć, że da się znaleźć te butelki jeszcze taniej

ciężko będzie Ci więc znaleźć chętnych na to, szczególnie, że butelki nie są jakieś mega ciekawe.
Odpowiedz
#7
Mieszkam pod trójmiastem ale pracuję w Gdyni. Co do cen to faktycznie można ją było kupić je taniej. Ja ją osobiście kupiłem Glenliveta 25YO za 1600 w Gdańsku na Kowalach i myślałem że to okazja. Trochę mnie pudełko skusiło do gablotki, ale wypić samemu to się przy żonie nie odważę Smile Dzięki poradzie od sebastian_ka dowiedziałem się o whiskybase i teraz wiem gdzie najpierw sprawdzić przed zakupem cenę.
Odpowiedz
#8
Glenliveta bym skosztował, nie powiem ale napewno nie w tej cenie. Dział samplingów to nie jest miejsce, w którym można szybko i łatwo zarobić - Kolega Cubus napisał już o co chodzi.

Jesteś nowy na forum, organizujesz swój pierwszy sampling i proponujesz butlę (Glenlivet), która pewnie nikogo nie wyrwie z butów, w cenie (wg. ceny sampli) 1820,-PLN czyli o 220 PLN drożej niż sam ją kupiłeś, przepłacając 500/600 zł ??!!

Życzę powodzenia, ale nie sądzę żeby to się udało.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
.. nie tędy wiedzie droga do samplingów kolego Dawidzie Sad .. przypuszczalem jaki będzie finał tej imprezy, ale nie pisałem nic więcej bo nie chciałem żeby ktokolwiek odebrał to jako atak na nowego kolegę.. teraz chyba każdy już widzi tego finał.. niestety bardzo marny :?
Odpowiedz
#10
surykatka napisał(a):.. nie tędy wiedzie droga do samplingów kolego Dawidzie Sad .. przypuszczalem jaki będzie finał tej imprezy, ale nie pisałem nic więcej bo nie chciałem żeby ktokolwiek odebrał to jako atak na nowego kolegę.. teraz chyba każdy już widzi tego finał.. niestety bardzo marny :?

Młody "Dżedaj" jeszcze znajdzie dobrą strone samplingowej mocy Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości