Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Ben Nevis 1991 SV, Longmorn 1992 SV TWE, Benrinnes 15
#21
jak trzeba ja mogę oddać po 25ml z całej trójki Wink
Odpowiedz
#22
surykatka napisał(a):jak trzeba ja mogę oddać po 25ml z całej trójki Wink

Dzięki! wezmę to pod uwagę ale jest duże prawdopodobieństwo, że z mojej działki będzie jeszcze po 100ml z każdej. Jutro będzie wiadomo.
Odpowiedz
#23
już się wyjaśniło.
zostało 50ml z Longmorna i Berinnesa kto weźmie? Smile
Odpowiedz
#24
To może ja...
Odpowiedz
#25
no to butelki zamknięte. Dzięki za udział!
Odpowiedz
#26
Zamknięte, ale jak by ktoś nie zdążył, a bardzo chciał, to mogę od siebie dać po 25ml. Wink
Odpowiedz
#27
Neptune napisał(a):Zamknięte, ale jak by ktoś nie zdążył, a bardzo chciał, to mogę od siebie dać po 25ml. Wink

Dzięki! tak więc 25 od Bartoszka i Neptuna da łącznie 50ml jak by ktoś mocno potrzebował. Wieczorem będę robił podsumowanie.
Odpowiedz
#28
Pojawił się mały problem cubusie, bo wziąłem u ciebie sample dla rozenka, a nie zauważyłem jak mi na pocztę napisał iż jest bez kasy i na razie rezygnuje z samplingu Sad .. i co teraz :?:
Odpowiedz
#29
surykatka napisał(a):Pojawił się mały problem cubusie, bo wziąłem u ciebie sample dla rozenka, a nie zauważyłem jak mi na pocztę napisał iż jest bez kasy i na razie rezygnuje z samplingu Sad .. i co teraz :?:

nie ma najmniejszego problemu. Zwalnia się więc po 50ml z każdej butli. Ktoś chętny?
Odpowiedz
#30
Jeszcze raz bardzo przepraszam.. napisał iż nakupił tyle cygar że zbankrutował chwilowo :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości