Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygrzebane sample z szafki
#11
Wszyscy biorą 9 to i ja wezmę jeszcze 50ml - sorry za zamieszanie
Odpowiedz
#12
Bartoszku - wielkość wyboru prawie jak z Tesco. Jakość jak Almy. Piękna wyprzedaż. (Butelki, butelki na sample i to teraz). Normalnie zgarniasz całą dostępną kasę na rynku Wink

A ja miałem wyjść z samplingiem ok. 250/280 euro za 100 ml ... to już nikt nic w portfelu nie będzie miał. (zarezerwowałem dla Ciebie 200ml)

p.s. sampling się zbliża.
Odpowiedz
#13
Cytat:A ja miałem wyjść z samplingiem ok. 250/280 euro za 100 ml ... to już nikt nic w portfelu nie będzie miał. (zarezerwowałem dla Ciebie 200ml)

już rozumiem twoją przebiegłość.. czekasz aż spłyną przelewy na moje konto, a potem każesz mi to oddać tobie za nowy sampling.. i jeszcze mi wmówisz iż ponad rok temu już się na niego zapisywałem :mrgreen:
Odpowiedz
#14
surykatka napisał(a):
Cytat:A ja miałem wyjść z samplingiem ok. 250/280 euro za 100 ml ... to już nikt nic w portfelu nie będzie miał. (zarezerwowałem dla Ciebie 200ml)

już rozumiem twoją przebiegłość.. czekasz aż spłyną przelewy na moje konto, a potem każesz mi to oddać tobie za nowy sampling.. i jeszcze mi wmówisz iż ponad rok temu już się na niego zapisywałem :mrgreen:

Właśnie zostałeś z niego wykreśłony :mrgreen:
Odpowiedz
#15
Daniel napisał(a):Bartoszku - wielkość wyboru prawie jak z Tesco. Jakość jak Almy. Piękna ... . (Butelki, butelki na sample i to teraz). Normalnie zgarniasz całą dostępną kasę na rynku Wink

A ja miałem wyjść z samplingiem ok. 250/280 euro za 100 ml ... to już nikt nic w portfelu nie będzie miał. (zarezerwowałem dla Ciebie 200ml)

p.s. sampling się zbliża.
Odpowiedz
#16
Bartoszku, skasowac tego posta o wykresleniu CIebiei z samplingu ? Tongue
Odpowiedz
#17
Sendilkelm napisał(a):Bartoszku, skasowac tego posta o wykresleniu CIebiei z samplingu ? Tongue

Big Grin
grunt to mieć "przyjaciół" po właściwej stronie
Odpowiedz
#18
Cytat:Bartoszku, skasowac tego posta o wykresleniu CIebiei z samplingu ? Tongue

Cytat:Big Grin
grunt to mieć "przyjaciół" po właściwej stronie

no i co ty na to Danielu :mrgreen:
Odpowiedz
#19
po 50ml tego, co zostalo poprosze.
mniej niz 50ml "nie czuje" Wink
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
#20
surykatka napisał(a):
Cytat:Bartoszku, skasowac tego posta o wykresleniu CIebiei z samplingu ? Tongue

Cytat:Big Grin
grunt to mieć "przyjaciół" po właściwej stronie

no i co ty na to Danielu :mrgreen:
poddaje się.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości