Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka butelek z półki na sprzedaż
#21
malthead napisał(a):
cubus napisał(a):Ja jeśli wezmę pełne butle Ardega i PE to nie planuje ich samplować Tongue


Zaplanujemy to za ciebie... Big Grin

tym razem się nie dam Tongue
#22
Neptune napisał(a):
surykatka napisał(a):Ja miałem sporo podwójnych butli i często je otwierałem i powoli wykańczałem, teraz zmiana taktyki w związku z gromadzeniem gotówki na pewien sampling Wink i nie tylko Wink
Może zdradź jakieś szczegóły, chociaż ile oszczędzać? Tongue

Zlicz sampling za Antica Casa i Farclasy - to da ci kwotę w przybliżeniu Wink

Ja się troche zaczynam obawiać, bo jak Pan Surykatka zaczyna sprzedawać butle, żeby mu na sampling wystarczyło .... :?
#23
To chyba OB Port Elleny, albo Brory. Albo Karuizawy w obecnych cenach. Komuś sampla 100ml za 5000zł?
#24
Neptune napisał(a):
malthead napisał(a):Jeżeli zdecydował byś się na sampling to wziął bym po 25 ml (albo po 50):

Nazwa: Glen Grant Cellar Reserve 1992/2008

Nazwa: Ardbeg Alligator

Nazwa: Port Ellen 1982/2006

Nazwa: Bunnahabhain JW 53,5%

Nazwa: Miltonduff 1982/2013


Wink
Ja podobnie Big Grin

Jak coś to ja też poproszę ten komplet po 50 ml Wink
#25
surykatka napisał(a):teraz zmiana taktyki w związku z gromadzeniem gotówki na pewien sampling Wink i nie tylko Wink
Dobrze, że dajesz cynk z wyprzedzeniem, że trzeba zacząć gromadzić gotówkę. Pytanie tylko co mi przyjdzie sprzedać aby załapać się na sampling Wink
#26
sebastian_ka napisał(a):
surykatka napisał(a):teraz zmiana taktyki w związku z gromadzeniem gotówki na pewien sampling Wink i nie tylko Wink
Dobrze, że dajesz cynk z wyprzedzeniem, że trzeba zacząć gromadzić gotówkę. Pytanie tylko co mi przyjdzie sprzedać aby załapać się na sampling Wink

ja myślę o nerce :lol:
#27
Bartoszku! z PE rezygnuję ale sampla wezmę Smile
Ardbega biorę butelkę z przesyłką. Dogadamy się na PM.
#28
Oki ardbega sprawa już załatwiona Wink

Czy z pozostałych butli którąś chcecie żeby rozsamplować, czy zamykamy temat?
#29
A odnośnie kolejnych samplingów, po pierwsze jestem w trakcie rozmów z Danielem i nie tylko i pewnie chwilkę to jeszcze potrwa, jest kilka koncepcji.
Mam na oku trochę rzeczy, ale dostępność i ceny potrafią się z dnia na dzień zmienić, sam tego doświadczyłem w tym tygodniu i przepadł PE i Ardbeg Sad ,
ale cóż tak to bywa. Poza tym każdy chciałby różne destylarnie i to ciężko pogodzić czasami, a kupienie drogiej butli której potem się np. pół rozleje to bardzo duży kłopot.
Chwilkę czasu mi to zajmie, bo ostatnio i tak tego było sporo na forum, więc może pora chwilkę żeby wszyscy finansowo odsapnęli.
Poziom cenowy samplingów się nie podniesie raczej specjalnie, ale i tak uważam że jest on już na wysokim i znacznie odczuwalnym przez portfel poziomie, stąd też na pewno nie planuję żadnych Karuizaw czy Bror, bo ich ceny są z tyłka.. delikatnie mówiąc. A nie mam ich na półce żeby móc zaproponować dobrą cenę.
#30
surykatka napisał(a):Oki ardbega sprawa już załatwiona Wink

Czy z pozostałych butli którąś chcecie żeby rozsamplować, czy zamykamy temat?


Jak dla mnie sampling


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości