Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka butelek z półki na sprzedaż
#11
Cytat:Też na jakiegoś sampelka się zdecydował ale pierw muszę znać ceny bo ostatnio dużo wydatków mam.

ceny są, wystarczy podzielić butelkę na 14 części Wink i wychodzi koszt za 50ml
#12
malthead napisał(a):Jeżeli zdecydował byś się na sampling to wziął bym po 25 ml (albo po 50):

Nazwa: Glen Grant Cellar Reserve 1992/2008

Nazwa: Ardbeg Alligator

Nazwa: Port Ellen 1982/2006

Nazwa: Bunnahabhain JW 53,5%

Nazwa: Miltonduff 1982/2013


Wink
Ja podobnie Big Grin
#13
Też chętnie wezmę sample ale nad zakupem pełnych butli jeszcze myślę i liczę.
#14
surykatka napisał(a):
Cytat:Też na jakiegoś sampelka się zdecydował ale pierw muszę znać ceny bo ostatnio dużo wydatków mam.

ceny są, wystarczy podzielić butelkę na 14 części Wink i wychodzi koszt za 50ml


No tak nie wiem gdzie miałem głowę pisząc tego postaSad
#15
cubus napisał(a):Też chętnie wezmę sample ale nad zakupem pełnych butli jeszcze myślę i liczę.


Dla mnie to bez różnicy, kto będzie ogarniał sampling Smile
Wink
#16
Ja jeśli wezmę pełne butle Ardega i PE to nie planuje ich samplować Tongue
#17
Ja miałem sporo podwójnych butli i często je otwierałem i powoli wykańczałem, teraz zmiana taktyki w związku z gromadzeniem gotówki na pewien sampling Wink i nie tylko Wink
#18
surykatka napisał(a):Ja miałem sporo podwójnych butli i często je otwierałem i powoli wykańczałem, teraz zmiana taktyki w związku z gromadzeniem gotówki na pewien sampling Wink i nie tylko Wink
Może zdradź jakieś szczegóły, chociaż ile oszczędzać? Tongue
#19
cubus napisał(a):Ja jeśli wezmę pełne butle Ardega i PE to nie planuje ich samplować Tongue


Zaplanujemy to za ciebie... Big Grin
#20
Cytat:Może zdradź jakieś szczegóły, chociaż ile oszczędzać? Tongue

Na spokojnie zbierać do świnki :mrgreen: ..ja też na razie zbieram na butle do sampling, stąd też obecny sampling i sprzedaż butelek
Będzie na pewno poziom finansowy samplingów Glenfarclasa czy Antica Casa Spinola, no i nie wiadomo czy uzbierają się chętni


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości