Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka butelek
subcio, przepraszam za zamieszanie :oops:
Odpowiedz
Coś wiadomo surykatko, arran przetrwał powrót?
Odpowiedz
To niedługo będzie telenowela brazylijska, paczka wróciła przedwczoraj, ale nie do mnie tylko do agencji reklamowej kumpla któremu zawsze podrzucam paczki a oni je oklejają i puszczaką. A pisałem w reklamacji tumankom iż paczkę mają na mój adres odesłać :evil:
Nie zdąże do niego podjechać, bo mieszka w innym miasteczku a jestem w pracy do jutra, a rano jadę na tydzień urlopu.
Ale jak tylko wrócę za tydzień to od razu tam podskoczę.
Odpowiedz
:mrgreen: Dobra wszystko na spokojnie, jak będziesz miał czas to ogarniesz, i miłego urlopu.
Odpowiedz
Odebrałem paczkę, ocalał tylko glentauchers Sad Paczka została ewidentnie zmiażdzona, wygląda jak rozjechana samochodem, bo szkło jest w pył rozkruszone. Ale nikt z kurierów się nie przyzna, co mnie nie dziwi.
Na pewno nie upadła, ewidentnie po niej przejechano.
Reklamacja złożona było wtedy od razu, ale na razie rozpatrują. Pani która się tym zajmuje jest nadal na urlopie :evil: Rozmawiałem z kurierem, twierdzi iż wszystko jest zależne od tego co przy otwarciu paczki K-Ex zawarł w opisie, jeśli podali że był tam alkohol, to pomimo że paczka było do 100zł ubezpieczona, to nie zostanie uznana reklamacja, bo u nich jest zakazany przewóz alkoholu.. także trzeba jeszcze chwilkę poczekać. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację.. sam jestem że tak delikatnie powiem bardzo tą sytuacją rozdrażniony.

Pozostaje też pytanie co w przyszłości, bo paczki z samplami tak jak te ostatnie, przynajmniej część z nich była sporo warta. A z tego wynika iż nic nie daje ubezpieczenie jeśli jest wysyłany alkohol. Albo mogę zmienić kuriera, albo puszczać PP lub InPostem czy Paczkomatami. Tylko pytanie jakie oni mają przepisy w razie uszkodzenia paczki zawierającej alkohol?
Odpowiedz
Na pewno ktos ma ubezp. jesli w paczce jest alkohol, bo sklepy by sobie nie pozwolily na to, aby nie dalo sie ubezpieczyc. Chyba,m ze przy sklpeach wyglada to zupelnie inaczej niz przy wysylce prywatnej.

PS
Kiepska sprawa Sad
Odpowiedz
Jakieś dwa lata temu wysyłałem alkohol (likier) kurierem DPD, dojechał rozbity, reklamację uwzględniono i oddano pieniądze (wartość przesyłki wynosiła ok. 70 zł). Także możesz spróbować u nich, chociaż niestety ostatnio mam do nich dużo zastrzeżeń - m.in. dwie zgubione paczki na przestrzeni jednego miesiąca, niedojazdy kurierów itp.
Odpowiedz
Przecież to perfumy, a nie alkohol.
Odpowiedz
Ha ha "perfumy " w sumie niezła opcja, szkoda mi tej paczki, no trzeba będzie robić paczki z blachy i spawać,a tak na serio to ja wysyłam ups-em z ubezpieczeniem ,zależnie od wielkości paczki to do 30 zł dochodzi, a paczka z samplami wyjdzie tak że nie powinna przekraczać 20 zł . W opisie pisze przedmiot kolekcjonerski. Także może warto te kilka złotych poświęcić. Co do.sampli surykatko ,to jeżeli to możliwe to bym ciebie prosił o przetrzymanie do następnego samplingu organizowanego przez ciebie , po prostu nie ma sensu wysyłać jednej buteleczki
Odpowiedz
Ale akurat K-Ex do 100zł zwraca wartość paczki, nawet nie ubezpieczonej.. a twoja tyle mniej więcej wyniosła. Poczekajmy aż rozpatrzą reklamację, może się uda, a jak nie to im złożę powtórną reklamację Wink
Oni twierdzą iż alkohol nie podlega u nich ubezpieczeniu, ale poczekajmy na spokojnie, będę ich nękał. Dla mnie nie jest problemem wysyłanie droższych paczek z innej firmy z pełnym ubezpieczeniem, tylko co na to kupujący, bo to oni muszą ponieść koszt droższej przesyłki. Do tej pory wszystko docierało i okres doręczenia nie przekraczał 1 doby, z wyjątkiem 1 paczki maltheada do Katowic, ale wtedy po prostu wyjątkowo nie mieli tyle nadań na ten kierunek, stąd było opóznienie.
Nigdy mi też nie rozbili paczki, ani nie uszkodzili.. przynajmniej do tej pory Sad

Cytat:Przecież to perfumy, a nie alkohol.

a żebyś wiedział Tomku iż tak im opiszę ponowną reklamację jak tej nie uznają :twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości