Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka butelek
surykatka napisał(a):Właśnie 'Kowal2706' napisał mi że dalej nie ma paczki, był u niego kurier K-EX i zapytał czy nie ma dla niego paczki.
Na co kurier że była taka paczka w środę, ale mu nie wydali z magazynu bo jest cała rozbita.
Tylko czemu żaden debil do mnie nie zadzwonił żeby mnie o tym fakcie poinformować.. poprostu Polska.
Do tego paczki nie były ubezpieczone, ale skoro je tak zapakowałem to nic się nie powinno stać.. myślę że niestety ktoś nimi rzucał..

Czy ktoś ma jeszcze jakieś problemy z paczką?

współczuję - to nic fajnego.

daj znać jak odnośnie jutra.
Odpowiedz
marcin28p
Wojtek Bula

Paczki jutro wyślę, bo będę w domku po urlopie. Stwierdziłem jednak że przepakuję je na bardziej pancerne żeby się nie powtórzył taki scenariusz jak ostatnio Sad
Teraz mam już adresy do wszystkich tak więc w przyszłości będę mógł wszystkim paki od razu wysyłać, bez niepotrzebnych opóźnień Wink

Część osób nie dała znać czy dotarły paczki i czy jest wszystko w porządku, ale w tej sytuacji uznaję iż jest oki skoro nie były żadne info do mnie wysyłane na priv i w wątku wklejane
Odpowiedz
potwierdzam. nie tylko w tym samplingu, ale ogolnie. zeby nie robic smietnika, jak jest wszystko OK, to nic nie pisze. oczywiscie to rowniez znaczy, ze serdecznie wszystkim dziekuje.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
marcin28p
Wojtek Bula

poszło kurierem dzisiaj Wink
Odpowiedz
Właśnie odebrałem paczkę. Wszystko super Smile Wielkie dzieki Smile
Odpowiedz
Witam. Paczka dotarła pancernie zapakowana i nawet za pełna. U mnie jest Glenrothers. Wojtek1300 proszę o pw
Odpowiedz
Cytat:U mnie jest Glenrothers. Wojtek1300 proszę o pw

o kurka, przeczytałem pewnie początek nicka przy pakowaniu i stąd pomyłka :oops: .. mogłem tak sobie przekopywać półki a sampla i tak bym nie znalazł :roll:
Czy uda się Wojtku to jakoś rozwiązać żebyś nie miał za dużo kłopotu?


I jeszcze słówko do Kowal2706, paczka została już odesłana z sortowni do mnie, reklamacja jest złożona, jak dotrze do mnie to zobaczę co z niej zostało i wtedy ustalimy co dalej. Wstępnie przewidują rozpatrzenie reklamacji do 3 miesięcy Sad .. ale może jakoś się uda to szybciej załatwić, podsumowując czekam na paczkę i zobaczymy.
Odpowiedz
Ok , jak wrócą do ciebie sample to pisz, mam nadzieje ,że Arran chociaż jest cały.

Tak ogóle to czuje się trochę niezręcznie,że kilka sampli przysparza ci tyle problemów ,tak naprawdę pierwszy raz mi się zdarza coś takiego, nigdy nie było problemów z Kex-em :oops:
Odpowiedz
Jakoś damy radę Wink
A z K-EXem też nie miałem do tej pory problemów, a wysłałem nimi kupę paczek, ale cóż zdarza się. Zobaczymy co do mnie od nich wróci.
Odpowiedz
Bartoszku. Ogarniemy to jakoś. Czekam tylko na wiadomość od Wojtka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości