Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Benrinnes 23yo 1985 OB
#21
biorę
Odpowiedz
#22
kurde, człowiek urodziny odprawia, więc wiadomo, nie może z laptopem na kolanach siedzieć, a tu znowu takie akcje! Mam nadzieję, że się załapałem, choć nie wiem do końca na co!? :?
Odpowiedz
#23
malthead napisał(a):kurde, człowiek urodziny odprawia, więc wiadomo, nie może z laptopem na kolanach siedzieć, a tu znowu takie akcje! Mam nadzieję, że się załapałem, choć nie wiem do końca na co!? :?

no bo kto to widział, żeby w piątek wieczorem nie siedzieć na forum :lol:
dopisany. Zamknąłeś butelkę Smile
Odpowiedz
#24
A no taki mały After Work Party więc nie bardzo była szansa na neta, choć tak coś przeczuwałem, że ktoś coś zmajstruje Big Grin

No ale wygląda na to, że zdążyłem Wink

Pozdro
Odpowiedz
#25
Wygląda na to,że sampling na naszym forum urośnie do rangi narodowego sportu.Mnie to bardzo przypomina strzelanie do rzutków.Refleks ,pewna ręka i przede wszystkim cel Big Grin
Odpowiedz
#26
konio23 napisał(a):Wygląda na to,że sampling na naszym forum urośnie do rangi narodowego sportu.Mnie to bardzo przypomina strzelanie do rzutków.Refleks ,pewna ręka i przede wszystkim cel Big Grin

jeszcze pare drobnych w portfelu sie przydaje :mrgreen:
Odpowiedz
#27
Ja piernicze, nie nadążysz z tymi samplingami Smile Poratowalby ktoś choć 25ml? Wink
Odpowiedz
#28
Jeżeli K@mil nadal nie ,,poratowany" to ja ze swojej działki odstąpię 25ml Big Grin
Odpowiedz
#29
Zmienione. Dzięki Erwin!
Odpowiedz
#30
Czy ktoś będzie odbierał sample w Warszawie i zamawia jeszcze z poprzednich samplingów? Jeśli tak, chętnie podłączyłbym się pod wysyłkę i odebrał potem gdzieś na mieście. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości