Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Glendronach Parliament
#31
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#32
nie przestajecie mnie zadziwiać! zostało 50ml do zamknięcia.
Przejrzę wieczorem sklep DW i może jeszcze jakiś sampling dorzucę żeby za jedną przesyłką coś było. Stay tuned :twisted:
Odpowiedz
#33
Cubus jak wystartujesz w następnych wyborach to masz mój głos. A teraz składam wielkie pokłony.
A na poważnie to dziękuję bardzo (oczywiście potwierdzam 50 ml)
Pozdrawiam
Odpowiedz
#34
Czy załapałem się na końcówkę ? please
Odpowiedz
#35
haha cieszę się, że się cieszycie Smile
ron - oczywiście. Masz stówkę z drugiej butli
zostało 50ml
Odpowiedz
#36
Zauważyłem patologiczne zjawisko na forum: wymuszanie samplingów :lol:

Cubus, jeżeli to nie stanowi problemu to odstaw mi proszę tego sampla. Mam u Ciebie w poczekalni jeszcze Bunne z wcześniejszego samplingu. Przelew puszczę najpóźniej w poniedziałek rano.
Odpowiedz
#37
sebastian_ka napisał(a):Zauważyłem patologiczne zjawisko na forum: wymuszanie samplingów :lol:

Cubus, jeżeli to nie stanowi problemu to odstaw mi proszę tego sampla. Mam u Ciebie w poczekalni jeszcze Bunne z wcześniejszego samplingu. Przelew puszczę najpóźniej w poniedziałek rano.

oczywiście odstawię.

wymuszanie samplingów... no a ja się dałem namówić :lol:
Odpowiedz
#38
sebastian_ka napisał(a):Zauważyłem patologiczne zjawisko na forum...

Myślę że w związku z tym warto by pomyśleć o jakiś zasiłkach z MOPS-u na sample Big Grin
Odpowiedz
#39
snoop napisał(a):
sebastian_ka napisał(a):Zauważyłem patologiczne zjawisko na forum...

Myślę że w związku z tym warto by pomyśleć o jakiś zasiłkach z MOPS-u na sample Big Grin

Dobry plan, Patologia pije, patologia przestać nie może bo zejdzie na syndrom odstawienia. To ich przekona i dorzucą parę groszy Big Grin
Odpowiedz
#40
A jak zamiast dać kasę, wyślą nas na odwyk :roll:
...jest takie ryzyko :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości