Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowa degustacja - Glenrothes 1990 24YO 55,7% Cadenhead's
#31
malthead napisał(a):Zadanie wykonane!

Wink

No to ślij na maila albo pma Big Grin
Odpowiedz
#32
Ślę właśnie Smile
Odpowiedz
#33
Dzieki panowie. Mamy 8 notek/ocen. Przydałoby się jeszcze kilka. Przypominam: czas do niedzieli wieczór!
Odpowiedz
#34
Confusedhock:
malthead napisał(a):Zadanie wykonane!

Wink


Tak z rana Confusedhock: Confusedhock:
Odpowiedz
#35
wncvirus napisał(a):Confusedhock:
malthead napisał(a):Zadanie wykonane!

Wink


Tak z rana Confusedhock: Confusedhock:

malthead napisał(a):
cubus napisał(a):Pensje na kontach? oszczędności w skarpecie? kredyty pobrane? :lol:

Smile
O ósmej rano ja z drugą (silniejszą) kawą w ręku (bo pierwsza silniejsza już dawno przestała działać), bombardowany milionem pytań ciekawskiej małej istoty, wykonuję czynności poranno-ojcowskie marząc o ciszy i ... silniejszej kawie stawiającej na nogi i otym, żeby znów kiedyś dotrzeć do biura o normalnej porze. Big Grin

Kawa mu już nie wystarczała to łyknął coś mocniejszego :lol: :lol:
Odpowiedz
#36
cubus napisał(a):
wncvirus napisał(a):Confusedhock:
malthead napisał(a):Zadanie wykonane!

Wink


Tak z rana Confusedhock: Confusedhock:

malthead napisał(a):
cubus napisał(a):Pensje na kontach? oszczędności w skarpecie? kredyty pobrane? :lol:

Smile
O ósmej rano ja z drugą (silniejszą) kawą w ręku (bo pierwsza silniejsza już dawno przestała działać), bombardowany milionem pytań ciekawskiej małej istoty, wykonuję czynności poranno-ojcowskie marząc o ciszy i ... silniejszej kawie stawiającej na nogi i otym, żeby znów kiedyś dotrzeć do biura o normalnej porze. Big Grin

Kawa mu już nie wystarczała to łyknął coś mocniejszego :lol: :lol:


:lol: :lol:

Kubki smakowe rano podobno najbardziej wrażliwe! Więc ALL IN THE NAME OF SCIENCE! Big Grin No i w ramach przygotowań na dziś wieczór Wink


Spokojnie Panowie, degustowałem wczoraj ale bazgrałem ręcznie, więc wrzuciłem dzisiaj... :mrgreen:

(Mam nadzieję, że uwierzą :? )
Odpowiedz
#37
malthead napisał(a):(Mam nadzieję, że uwierzą :? )

NIE :twisted: w ramach ratowania Cię z alkoholizmu masz zakaz brania sampli :lol: :lol:
Odpowiedz
#38
cubus napisał(a):
malthead napisał(a):(Mam nadzieję, że uwierzą :? )

NIE :twisted: w ramach ratowania Cię z alkoholizmu masz zakaz brania sampli :lol: :lol:


To se ne da! :mrgreen:
Odpowiedz
#39
jeszcze raz przypominam Smile
Odpowiedz
#40
Mam 11 ocen. Ktoś jeszcze? Smile o 19:00 udostępnię wyniki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości