Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Laphroaig 15yo - 200th Anniversary, Glendronach CS 4
#21
Pozdrowienia z londynu Smile
Adamie... Sprobuje w ciagu dnia domowic jeszcze jednego GD. Na Laphroaiga wpisujcie sie ewentualnie jak najszybciej zebym mogl tez dolozyc do zamowienia.
Odpowiedz
#22
cubus napisał(a):Pozdrowienia z londynu Smile
...

Say Hello to the Queen!
Odpowiedz
#23
cubus napisał(a):Tomku - dla Ciebie zabrakło 25ml Laphroaiga. Wpisałem Cię na ostatnie 25. Daj znać czy tak może zostać.
Może być.
Odpowiedz
#24
jeśli uda się z kolejną butelką to poproszę 100ml Laphroaiga
Odpowiedz
#25
cubus napisał(a):Pozdrowienia z londynu Smile
Adamie... Sprobuje w ciagu dnia domowic jeszcze jednego GD. Na Laphroaiga wpisujcie sie ewentualnie jak najszybciej zebym mogl tez dolozyc do zamowienia.

Jak będzie ten GD to ja na 100ml bym się pisał.
Odpowiedz
#26
jakby cos tam jeszcze dało rade to ja po 50 bym wział ale jak znam życie to pewnie sie spóźniłem Smile
Odpowiedz
#27
Butelki dotarły. W związku z tym, że wysłali je natychmiast po zamówieniu nie mogłem już nic domówić więcej niestety Sad
W najbliższych dniach kolejny sampling chyba no i zacznę podsumowywać wszystko.
Odpowiedz
#28
cubus napisał(a):Butelki dotarły. W związku z tym, że wysłali je natychmiast po zamówieniu nie mogłem już nic domówić więcej niestety Sad
W najbliższych dniach kolejny sampling chyba no i zacznę podsumowywać wszystko.

Sampling, bezpośrednio z walizki, czy jak?! Smile Kurde, ileś ty tych flaszek przytargał ze sobą...
Odpowiedz
#29
za mało przywiozłem. Prawie nic właściwie bo miejsca w walizce nie było i kasa skończyła się zanim zacząłem cokolwiek kupować Sad
No i zakupy mało ciekawe ale ważne, że nie wróciłem z pustymi rękoma!
Odpowiedz
#30
[quote="cubus"]za mało przywiozłem. Prawie nic właściwie
ale ważne, że nie wróciłem z pustymi rękoma
Strasznie tajemniczy gość ten nasz Cubus Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości