Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Ardbeg Perpetuum Committee Distillery Edition
#61
snoop napisał(a):Zapraszam jutro na obiad :lol: :lol: Jakieś winko też się znajdzie Wink :lol:

wezmę ziemniaki i plastikowe kubeczki Smile
Odpowiedz
#62
cubus napisał(a):
snoop napisał(a):Zapraszam jutro na obiad :lol: :lol: Jakieś winko też się znajdzie Wink :lol:

wezmę ziemniaki i plastikowe kubeczki Smile

No, takich gości to warto zapraszać Wink Big Grin
Odpowiedz
#63
Długo to trwało ale wreszcie flaszki dotarły Tongue
Możliwe, że Committee Distillery Edition będzie jeszcze dostępna w destylarni do wyczerpania.
Podobno wszystkiego było 12tys butelek o zawartości alkoholu 49,2%

Kto nie zdążył zakupić Destillery Edition, może zamówić już teraz Ardbeg Perpetuum w opcji "pre order":
http://www.moethennessy-selection.co.uk ... newsletter
niestety za nieco większą cenę bo: £84.95 i o innej objętości alkoholu 47,4%.
Tego Ardbega jest (podobno) 65tys butelek i przesyłka gratis Wink

Krótkie info w The Spirits Business:

http://www.thespiritsbusiness.com/2015/ ... d-edition/
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#64
No ja piłem właśnie to 47,4%. Ciekawe czy duża różnica będzie.
Odpowiedz
#65
Nie pozostaje ci nic innego jak spróbowanie i ocena tej drugiej wersji Wink
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#66
jakieś wieści Michał :?:
Odpowiedz
#67
ano są... W piątek Ardbeg był w Holandii i tam utknął aż do poniedziałkowego wieczora (jakieś święta i tiry nie jeździły). Wczoraj wieczorem dotarł do Polski i jest szansa, że dotrze do mnie dziś. Myślę, że maksymalnie jutro. To oznacza, że w piątek będę mógł go rozlać i w poniedziałek do Was wysłać. Taki jest plan i mam nadzieję, że się nic nie wydarzy co by plan zmieniło.
Odpowiedz
#68
no i to są dobre wieści ;-)
Odpowiedz
#69
cubus napisał(a):ano są... W piątek Ardbeg był w Holandii i tam utknął aż do poniedziałkowego wieczora (jakieś święta i tiry nie jeździły). Wczoraj wieczorem dotarł do Polski i jest szansa, że dotrze do mnie dziś. Myślę, że maksymalnie jutro. To oznacza, że w piątek będę mógł go rozlać i w poniedziałek do Was wysłać. Taki jest plan i mam nadzieję, że się nic nie wydarzy co by plan zmieniło.


W niemczech w niedzielę obowiązuje zakaz ruchu pojazdów pow. 3,5 t na autostradach a do tego się złożyło, że w niedzielę i poniedziałek były "Zielone Świątki".

Czekamy ze spokojem.
Odpowiedz
#70
malthead napisał(a):
cubus napisał(a):ano są... W piątek Ardbeg był w Holandii i tam utknął aż do poniedziałkowego wieczora (jakieś święta i tiry nie jeździły). Wczoraj wieczorem dotarł do Polski i jest szansa, że dotrze do mnie dziś. Myślę, że maksymalnie jutro. To oznacza, że w piątek będę mógł go rozlać i w poniedziałek do Was wysłać. Taki jest plan i mam nadzieję, że się nic nie wydarzy co by plan zmieniło.


W niemczech w niedzielę obowiązuje zakaz ruchu pojazdów pow. 3,5 t na autostradach a do tego się złożyło, że w niedzielę i poniedziałek były "Zielone Świątki".

Czekamy ze spokojem.

Dzięki za dokładne wyjaśnienie. Kurier odpowiedział tylko "Święto" Big Grin

Update: przesyłka wydana kurierowi do doręczenia 8-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości