Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Ardbeg Perpetuum Committee Distillery Edition
#51
surykatka napisał(a):
Cytat:Po Auriverdesie też wszyscy pojechali

.. ja tam nie pojechałem, więc nie wszyscy Wink

Chciałem tylko mocniej zaakcentować dramaturgię sytuacji Wink
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#52
Wink

Pamiętam iż Daniel i Grześ go bardzo wysoko ocenili. Mi smakował, lecz aż takich zachwytów nad nim jak u chłopaków to nie miałem
Odpowiedz
#53
Cubus napisałeś żeby wsytrzymać się z płatnością - nie będzie mnie 1,5 tygodnia (wreszcie trochę urlopu) zatem mogę wpłacić teraz albo dopiero po powrocie oczywiście jeśli to nie problem to niech sample pozostaną u Ciebie aż się nazbiera - jeszcze raz chciałem podziękować pozostaję pod wrażeniem pasji i wysiłku jaki wkładasz niestety nie mam możliwości osobistych styczności z fanami trunku ale ciężko pracuję w pracy nad propagowaniem powyższego
Odpowiedz
#54
Zanim ardbeg dojdzie to pewnie minie ze poltore tygodnia. Takze spokojnie z platnoscia alejak Ci wygodniej to wysylaj Big Grin
Odpowiedz
#55
Mogę się już przyznać, że ją piłem Smile. Jak dla mnie słabizna - dałem jej 2,5 pkt. Jeśli piekliście kiedyś ziemniaki w żarze ogniska, to smakuje jak ta spalona skórka kartofla Smile. Whisky bez głębi, kontrowersji, dla fanów prostych torfiaków.
Odpowiedz
#56
Tomek napisał(a):Mogę się już przyznać, że ją piłem Smile. Jak dla mnie słabizna - dałem jej 2,5 pkt. Jeśli piekliście kiedyś ziemniaki w żarze ogniska, to smakuje jak ta spalona skórka kartofla Smile. Whisky bez głębi, kontrowersji, dla fanów prostych torfiaków.

szkoda, że słabizna ale Twój opis mnie tylko zachęcił. Uwielbiam tą skórkę! Big Grin
Odpowiedz
#57
Dlatego mówię że dla fanów będzie OK Smile Tylko ona jest zwęglona, a nie przypieczona.
Odpowiedz
#58
cubus napisał(a):
Tomek napisał(a):Mogę się już przyznać, że ją piłem Smile. Jak dla mnie słabizna - dałem jej 2,5 pkt. Jeśli piekliście kiedyś ziemniaki w żarze ogniska, to smakuje jak ta spalona skórka kartofla Smile. Whisky bez głębi, kontrowersji, dla fanów prostych torfiaków.

szkoda, że słabizna ale Twój opis mnie tylko zachęcił. Uwielbiam tą skórkę! Big Grin

Cubus a nie łatwiej i taniej będzie jak sobie przypalisz kartofla? Wink Big Grin
Odpowiedz
#59
snoop napisał(a):
cubus napisał(a):
Tomek napisał(a):Mogę się już przyznać, że ją piłem Smile. Jak dla mnie słabizna - dałem jej 2,5 pkt. Jeśli piekliście kiedyś ziemniaki w żarze ogniska, to smakuje jak ta spalona skórka kartofla Smile. Whisky bez głębi, kontrowersji, dla fanów prostych torfiaków.

szkoda, że słabizna ale Twój opis mnie tylko zachęcił. Uwielbiam tą skórkę! Big Grin

Cubus a nie łatwiej i taniej będzie jak sobie przypalisz kartofla? Wink Big Grin

dobrze kombinujesz Smile tylko gdzie ja ognisko rozpalę pod chmurką ?
Odpowiedz
#60
cubus napisał(a):
snoop napisał(a):
cubus napisał(a):szkoda, że słabizna ale Twój opis mnie tylko zachęcił. Uwielbiam tą skórkę! Big Grin

Cubus a nie łatwiej i taniej będzie jak sobie przypalisz kartofla? Wink Big Grin

dobrze kombinujesz Smile tylko gdzie ja ognisko rozpalę pod chmurką ?

Zapraszam jutro na obiad :lol: :lol: Jakieś winko też się znajdzie Wink :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości