Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Glengoyne / BenRiach / Bunnahabhain
#51
Dzięki Panowie za informacje i życzę smacznego.

@ Nathan:

Nathan napisał(a):Poproszę 1 i 5 po 50 ml, bo widzę, że zostało conieco Smile


Poz. 5 aktualna. Poz 1 na razie nie otwarta i czekamy na komplet albo "prawie" komplet. A żeby ułatwić sprawę, zwiększyłem swoja działkę i tym samym zostało jeszcze tylko 100 ml.

Niezdecydowani niech zapytają K@mil'a Wink albo snoop'a albo i jednego i drugiego Smile
Odpowiedz
#52
Jakby ktoś pytał to:

viewtopic.php?f=11&t=493&start=10#p19030

Po stokroć polecam Wink
Odpowiedz
#53
Kusicie... 100 poproszę Smile
Odpowiedz
#54
Brawo Mariusz, zamknąłeś.
Odpowiedz
#55
Tak jest. Dzięki

A teraz jeszcze BenRiach, co?
Odpowiedz
#56
malthead napisał(a):Niezdecydowani niech zapytają K@mil'a Wink albo snoop'a albo i jednego i drugiego Smile
Chłopaki mają dar przekonywania Wink
Malthead, jeżeli zechciałbyś ze swojej części odlać dla mnie 50 ml pozycji nr 1 to będę wdzięczny.
Odpowiedz
#57
sebastian_ka napisał(a):
malthead napisał(a):Niezdecydowani niech zapytają K@mil'a Wink albo snoop'a albo i jednego i drugiego Smile
Chłopaki mają dar przekonywania Wink
Malthead, jeżeli zechciałbyś ze swojej części odlać dla mnie 50 ml pozycji nr 1 to będę wdzięczny.

Da się zrobić. Szkoda tylko, że przesyłki tyle co powychodziły do wszystkich.

Osoby z listy drugiej butelki Amontillado proszę o info czy sampla mam słać, czy idzie do przechowalni.
Odpowiedz
#58
malthead napisał(a):Da się zrobić. Szkoda tylko, że przesyłki tyle co powychodziły do wszystkich.

Osoby z listy drugiej butelki Amontillado proszę o info czy sampla mam słać, czy idzie do przechowalni.

Bardzo dziękuję. Poproszę o odłożenie sampla na później. Przelew puszczę jutro rano.
Odpowiedz
#59
To wlej 50 BenRiacha.
Odpowiedz
#60
malthead napisał(a):A teraz jeszcze BenRiach, co?

Jakoś zbytnio mnie ten BenRiach nie korci ale 25ml wezmę Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości