Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Glengoyne / BenRiach / Bunnahabhain
#31
Tomek B napisał(a):To 50 ml. nr.1z drugiej butli poproszę a może ktoś odstąpiłby coś z Bunnahabhain

Ja się podzielę.Po 50 ml.Pasuje ?
Odpowiedz
#32
konio23 napisał(a):
Tomek B napisał(a):To 50 ml. nr.1z drugiej butli poproszę a może ktoś odstąpiłby coś z Bunnahabhain

Ja się podzielę.Po 50 ml.Pasuje ?


Dzięki Panowie. Wink

Pzdr.
Odpowiedz
#33
Wielkie dzięki konio, może kiedyś się odwdzięczę.
Odpowiedz
#34
Na zdrowie Big Grin
Odpowiedz
#35
Rozesłałem PM-y ze szczegółami do wszystkich za wyjątkiem dwóch osób, które są zapisane na Poz. 1 - But. Nr 2. Tu się jeszcze chwilę wstrzymam i zobaczymy, może coś się jeszcze ruszy.

Pzdr.
Odpowiedz
#36
Dostępne jeszcze 275 ml z drugiej butelki Amontillado i 325 ml BenRiach'a.

Czy jeszcze coś komuś?
Odpowiedz
#37
Witam.

Co prawda z drobnymi paczkomatowymi utrudnieniami, ale ostatecznie udało mi się dzisiaj wysłać te wysyłki, które miały być słane właśnie w taki sposób.

A więc w drodze znajdują się przesyłki do:

Surykatka,
Konio23,
Szpachla,
Daniel,
Neptune,
Wojtek1300,
Tomaj676869.

Jutro pozostała część czyli te, które nie poszły paczkomatem bo brakowało danych oraz przesyłki pocztowe.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Ponieważ druga butelka Amontillado sie nie zamknęła nie zostanie ona póki co otwarta. Szczegółowe informacje na PM.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#38
Hej
Malthead próbowałeś już tego Glengoyna 1998 cask 1995? Jak bys ewentualnie go ocenił?
Pytam bo mam butelkę w szafie i ciekawy jestem co jest w środku, a nie chcę na razie otwierać.
pozdro
Odpowiedz
#39
Krzysiek napisał(a):Hej
Malthead próbowałeś już tego Glengoyna 1998 cask 1995? Jak bys ewentualnie go ocenił?
Pytam bo mam butelkę w szafie i ciekawy jestem co jest w środku, a nie chcę na razie otwierać.
pozdro


Cześć.

Ja niestety nie próbowałem jeszcze i niewiem, kiedy będę mógł to zrobić bo sampli w kolejce coraz więcej a czasu coraz mniej.

Moją działką dzielę się z kumplem, ae jak chcesz to coś mogę odstąpić.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#40
Wczoraj wyszły przesyłki do:

WojtekB,
Ron,
Cubus,
Sebastian_Ka,
PawelWojcik.


Proszę wszystkich o informację po odebraniu przesyłki czy wszystko ok.

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości