Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glenkinchie
#1
Czy warto brać Glenkinchie 20 yo za 125 EUR ?
Odpowiedz
#2
Do czego potrzebny Ci Glenkinchie za 125 eur?
Odpowiedz
#3
Tak się zastanawiam, czy nie dorzucić tej butelki do kolekcji... Nie mam nic z tej destylarni...
Odpowiedz
#4
Jeśli chcesz mieć w kolekcji to taniej możesz nie znaleźć.
Odpowiedz
#5
No i kolejne smutne info:

We wrześniu Dalwhinnie Winter`s Gold NAS.
Czy to oznacza, że dni 15yo są już policzone ?

Available: September 2015
Price: €46 / £33
Alcohol: 43% ABV
[Obrazek: 7a081e7e78af6698med.jpg]
Odpowiedz
#6
ron napisał(a):No i kolejne smutne info:

We wrześniu Dalwhinnie Winter`s Gold NAS.
Czy to oznacza, że dni 15yo są już policzone ?

Available: September 2015
Price: €46 / £33
Alcohol: 43% ABV
[Obrazek: 7a081e7e78af6698med.jpg]

Warto zwrócić uwagę na kolor opakowania i etykiety. Kolejny niebieski NAS po Glenlivecie. Marketing specjalnie dobiera kolorystykę, która dla większości osób jest ulubionym kolorem. Co więcej... powaga, biznes, świeżość, lojalność, mądrość. Targetują te butelki w nowy, świeży sposób. Nie podoba mi się to do końca bo whisky powinna się kojarzyć raczej z historią, wieloletnością itd. To też wytłumaczenie dlaczego odchodzą od ciemniejszych i cieplejszych kolorów...
Odpowiedz
#7
Mi się najbardziej nie podoba to, że wobec jak sądzę braków magazynowych ( z pustego to i Salomon...) usiłują wcisnąć taki produkt i jeszcze bezczelnie windują cene: vide niebieski Glenlivet vs Glenlivet 12yo ...
Zamiennik droższy od oryginału ???
Odpowiedz
#8
i tak się sprzeda a przecież o to im głównie chodzi. Teoretycznie wszyscy sprzedawcy mogą pójść w nasy o nowym wyglądzie i zaoferować je o 10-20% drożej. I tak spożycie nie spadnie więc zarobią 10-20% więcej.
Odpowiedz
#9
I tak będzie sądzę że wysyp NASów i informacji że 12 15 18 zostają wycofane lub wstrzymane pojawi się tuż przed świętami. Ładne nazwy opakowania a w środku wielka niewiadoma zazwyczaj dużo gorzej niż w podstawkach
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości