Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18-ty (2013) maja World Whisky Day
#21
ja jak dotrę to tylko do WAWP tylko nie wiem jeszcze o które...no i żonkę muszę poinformować że ma mnie tam zawieść i przywieść Tongue
Odpowiedz
#22
A nie możecie jakiś przybliżonych godzin chociaż podać? Ja mam cały dzień wolny, a najfajniej byłoby się spotkać ze wszystkimi. Może w takim razie będę celował na 14:00 do WAWP (tak jakoś, może później trochę)
Odpowiedz
#23
nie wcześniej jak 14.30-15.00
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#24
No ja też mam w sumie cały dzień wolny. Chciałem być jak najwcześniej, by nie wypili tego co najlepsze zanim nie przyjdę. :mrgreen:
Odpowiedz
#25
To jak? Każdy indywidualnie jutro degustuje, czy robimy jakieś grupowe smakowanie? Będę o 13 w Wawp, potem mogę jeszcze iść do singlemalt.pl
Odpowiedz
#26
Jak widać ciężko zebrać się razem, ja zamierzam być właśnie okoló 14:00, więc pewnie z kimś się spotkam.

Do Sm.pl juz raczej nie pojde, chociaz maja fajne szklaneczki z logo Tongue
Odpowiedz
#27
I jednak bylem w Syernim Spiewie na deustacji singlemalt.pl (na FB wygralem wejsciowke, wiec placic nie musialem). I chyba dobrze, bo nic nadzwyczajnego nie bylo. Poza podstawowymi informacjami na temat Single Maltow, byly 4 pozycje. Auchetnoshan 12, ABerlour 10, Laphroig 10 i Bowmore Laimrig (no i tu fajniej).

A z osób, które były w WAWP, jakie opinie? Mojej żonie podobała się tam atmosfera i w ogóle miejsce także, więc powoli "jest dobrze" Tongue
Odpowiedz
#28
Jak tam wasze degustacje? Coś ciekawego się trafiło?
Odpowiedz
#29
Ja coś więcej skrobnę jutro rano bo teraz jestem "zmęczony weekendem" troszkę Smile Ogólnie dla mnie wieczór bardzo udany.
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#30
I jak tam te relacje Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości