Ankieta: Ile chciałbyś/chciałabyś pzeznaczyć na 2 spotkanie forumowe?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1. 200-300 zł - butelka
21.62%
8 21.62%
2. 301-400 zł - butelka
13.51%
5 13.51%
3. 401-500 zł - butelka
2.70%
1 2.70%
4. 501+ zł - butelka
8.11%
3 8.11%
5. 300-450 zł - butelka + impreza
8.11%
3 8.11%
6. 451-600 zł - butelka + impreza
29.73%
11 29.73%
7. 601-750 zł- butelka + impreza
5.41%
2 5.41%
8. 751+ zł- butelka + impreza
10.81%
4 10.81%
Razem 37 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ankieta] 2 spotkanie forumowe
#1
Wybieramy 2 opcje, jedną z zakresu na temat samej butelki i drugie jeśli chodzi o łączny koszt spotkania czyli do butelki doliczamy potencjalne jedzenie, nocleg etc.

1,2,3,4 - opcje samej butelki
5,6,7,8 - opcje z dodatkowymi kosztami bez kosztów dojazdu Smile (posiłek, nocleg, organizacja, sala)

Nie zakładamy tańszych butelek niż 200 zł / osobę. Pamiętajcie, że 200 zł / os nie oznacza butelki po 200 zł, a minimum po 400 zł.
Na drugim spotkaniu zmniejszamy ilość butelek co najmniej do 50% w stosunku do ilości osób ( zakładając minimum 18 os. )
Odpowiedz
#2
Generanie także zapraszam do dyskusji ...

przedział za cala inmpreze 300-450 zł oczywiscie zmusza nas do zrezygnowania z noclegu i wiekszej ilosci jedzenia, bo chyba nie chcemy pic podstawek Smile
Odpowiedz
#3
Biorąc pod uwagę, że do spotkania jeszcze daleka droga to wydaje mi się, że każdy będzie w stanie wykombinować kwotę w okolicy 800zł by móc spędzić wspaniały wieczór z noclegiem w jakimś fajnym miejscu. Już widzę jak byśmy na śniadanie w hotelowej restauracji dopijali resztki :lol:

Mnie w sumie wyjazd na pierwsze spotkanie wyszedł w okolicy 800zł (butelka + nocleg + dojazdy + pierdoły jakieś typu taksówka). Jestem więc jak najbardziej za opcją z noclegiem. Wyjdzie mniej więcej tyle samo (300zł na butelkę nadal więc do spółki za 600 to już można coś fajnego kupić. No i 500zł na nocleg i dojazd powinno wystarczyć bez problemu)

Na spotkaniu (właściwie po) rozpoczęły się dopiero dyskusje forumowe itp. Byłoby więc wspaniale gdyby na następnym nie było ograniczenia czasowego. Wypilibyśmy zabrane SM w ramach degustacji, tak bardziej na poważnie a potem na luzie ze szklaneczką w ręku do późnych godzin nocnych można by pogadać, poplanować itp.
Odpowiedz
#4
To źle zrozumiałem. Myślałem, że pierwsze to butla, a drugie osobno nocleg i jedzenie.
Odpowiedz
#5
K@mil napisał(a):To źle zrozumiałem. Myślałem, że pierwsze to butla, a drugie osobno nocleg i jedzenie.

Może troszkę zagmatwałem, ale chcaiłem jednocześnie poznać opinie na temat samej butelki (jaki ksozt wchodzi w grę) oraz generalnie całego kosztu na jaki ludzie są gotowi.
Odpowiedz
#6
Ja jestem zdania że butelka na dwie osoby do 600 zl czyli tak jak teraz z tym że kupujemy butelke na dwie osoby.
Koszty organizacyjne nawet jak zostajemy nsvdwa dni to 300 zl. ( w tym np. 100 na jedzonko i 200 na hotel ).
Koszty dojazdów na miejsce spotkania to indywidualna sprawa i ja tego nie wliczam. Calkowity koszt spotkania ( butelka plus hotel jezeli zostajemy na dws dni to 600 zl ).
Bedzie mniej butelek zatem więcej czasu na pogaduchy na temat whisky, Degustacji itp.
Pamietajmy ze to jest takie nasze spotkanie z degustacja.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#7
Podpisuję się pod tym co morganek napisał, nie będę się powtarzał, bo mam podobne przemyślenia
Odpowiedz
#8
morgan82 napisał(a):Ja jestem zdania że butelka na dwie osoby do 600 zl czyli tak jak teraz z tym że kupujemy butelke na dwie osoby.
Koszty organizacyjne nawet jak zostajemy nsvdwa dni to 300 zl. ( w tym np. 100 na jedzonko i 200 na hotel ).
Koszty dojazdów na miejsce spotkania to indywidualna sprawa i ja tego nie wliczam. Calkowity koszt spotkania ( butelka plus hotel jezeli zostajemy na dws dni to 600 zl ).
Bedzie mniej butelek zatem więcej czasu na pogaduchy na temat whisky, Degustacji itp.
Pamietajmy ze to jest takie nasze spotkanie z degustacja.

surykatka napisał(a):Podpisuję się pod tym co morganek napisał, nie będę się powtarzał, bo mam podobne przemyślenia

https://www.youtube.com/watch?v=7om98D52Auo Big Grin
Odpowiedz
#9
Butla za 600zł, to już bedą fajne malty, także Morgan dobrze prawi Wink i takie opcje pozaznaczalem (300-400zł).
Żeby nie było szoku, to można to zbierać jakoś w częściach - kwestia organizacji i dogadania. Mamy rok, wiec coś mądrego wymyślimy Smile
Odpowiedz
#10
Dobrze Morgan i Cubus mówią. W widełkach 600-700 zł.to można i fajną butelkę kupić i spanko też niezłe zorganizować.Miło będzie znowu się z Wami spotkać tylko czy na pewno w przyszłym roku ? Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości