Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Bunnahabhain 1990 Silver Seal, Hedonism Quindecimus
#51
No to Michal musisz kupic jeszcze jedna i postawic na pulke Wink cos pieknego Smile
Odpowiedz
#52
piokiler napisał(a):No to Michal musisz kupic jeszcze jedna i postawic na pulke Wink cos pieknego Smile

brak kasy Sad
Odpowiedz
#53
No właśnie, gdyby nie ta cena..
Pięknie by wyglądała na półce :twisted:
Odpowiedz
#54
Cena jest troche oderwana od rzeczywistości - ok 700zł to olbrzymia kwota jak na taki wypust. Grafik pewnie sporo wziął ale bez przesady :lol:
Zostawię sobię butelkę na pewno i postawie na widoku w witrynie by cieszyła oko. Gotówkę przeznaczę na lepsze rzeczy.

Jeszcze informacja:
z obu butelek jest dostępne jeszcze po 50ml z mojej działki. Skusi się ktoś? Jutro rozlewanie więc zastanawiajcie się szybko.
Odpowiedz
#55
Jest kurde poślizg bo się z niczym nie wyrabiam Sad
Dziś zdążyłem rozlać i okleić Bunne. Jutro Hedonism wieczorem/nocą. Przepraszam za opóźnienie Sad
Odpowiedz
#56
cubus napisał(a):Jest kurde poślizg bo się z niczym nie wyrabiam Sad
Dziś zdążyłem rozlać i okleić Bunne. Jutro Hedonism wieczorem/nocą. Przepraszam za opóźnienie Sad

Nie ma pośpiechu Wink
Odpowiedz
#57
cubus napisał(a):Cena jest troche oderwana od rzeczywistości - ok 700zł to olbrzymia kwota jak na taki wypust. Grafik pewnie sporo wziął ale bez przesady :lol:
Zostawię sobię butelkę na pewno i postawie na widoku w witrynie by cieszyła oko. Gotówkę przeznaczę na lepsze rzeczy.

Jeszcze informacja:
z obu butelek jest dostępne jeszcze po 50ml z mojej działki. Skusi się ktoś? Jutro rozlewanie więc zastanawiajcie się szybko.

Zagadnienie aktualne?
Odpowiedz
#58
wncvirus napisał(a):
cubus napisał(a):Cena jest troche oderwana od rzeczywistości - ok 700zł to olbrzymia kwota jak na taki wypust. Grafik pewnie sporo wziął ale bez przesady :lol:
Zostawię sobię butelkę na pewno i postawie na widoku w witrynie by cieszyła oko. Gotówkę przeznaczę na lepsze rzeczy.

Jeszcze informacja:
z obu butelek jest dostępne jeszcze po 50ml z mojej działki. Skusi się ktoś? Jutro rozlewanie więc zastanawiajcie się szybko.

Zagadnienie aktualne?

Aktualne. Bunne rozlałem wczoraj już ale nie problem by rozlać jeszcze jedną buteleczkę Smile
Odpowiedz
#59
No to ja bym wszedł na dodatkowe 50 ml. Podlicz mnie wobec tego i na prv podeślij infoSmile
Odpowiedz
#60
dopisane w pierwszym poście.
Dzięki!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości