Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zamówienie (jeśli ktoś chce się podłączyć)
#41
takie perełki na zimnej podłodze stawiać...nie ładnie Tongue
#42
arecki napisał(a):takie perełki na zimnej podłodze stawiać...nie ładnie Tongue

Ha, właśnie, że nie na zimnej. Mieszkamy na parterze, a centralnie pod spodem jest piec "grzewczy" na cały blok, więc mamy podgrzewaną podłogę w przedpokoju i częściowo w łazience za kasę lokatorów. Smile
#43
Sendilkelm napisał(a):
menran napisał(a):No piekna kolekcja, zazdroszcze Glenfiddicha Big Grin ale i u mnie przyjdzie na niego pora Big Grin

A to nie masz go?
Ja właśnie się zastnawiam, bo w piątek Tomek na scomie.de zamawia. Czy nie wziąć też wersji Bourbon :/ Ale na razie trochę za drogo, a później będzie drożej, ale po zakupie tej czwórki w tym miesiącu już raczej nic.
Tego nie mam, ale na razie w tym miesiacu wydalem maly majatek na whisky wiec musi poczekac. Big Grin
A ja troszke sie opanowac , bo po malu trace rozeznanie co ma jeszcze dotrzec do kolekcji :lol:
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
#44
Sendilkelm napisał(a):Ha, właśnie, że nie na zimnej. Mieszkamy na parterze, a centralnie pod spodem jest piec "grzewczy" na cały blok, więc mamy podgrzewaną podłogę w przedpokoju i częściowo w łazience za kasę lokatorów. Smile
a to sorry Tongue
#45
Neptune czy twoje zamówienie pozostaje bez zmian tj. 2 rumy i 1/2 fiddicha 18?
#46
Tak.
#47
Zamówienie zrobione Smile Jak mi obciąży kartę to dam znać ile to w PLNach. Kupiłem tym ludziom dużą bombonierę także po 2 EUR jeszcze doliczę do rachunku (Wiktor zamawia jeszcze z nami). Pewnie jeszcze będziemy do nich zamawiać więc lepiej zostawić dobre wrażenie. Nie mogę wkleić tu pdf-a więc jak chcecie potwierdzenie to podeślijcie mi maile na priv.
#48
Wysłałem Wam rozliczenie zamówienia. W załączeniu wrzucam potwierdzenie zamówienie i obciążenia karty.


Załączone pliki Miniatury
   
#49
z


Załączone pliki Miniatury
   
#50
Tak to jest jak się ma kartę gdzie walutą podstawową jest dolar Smile Najpierw dolar, później pln i to po ich widełkach Smile

Tomku, a swoją drogą to będziesz miał okazję zamawiać jeszcze coś z tego sklepu? (częściej) w sensie sposobu. Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości