Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amrut
#1
Z destylarni Amrut wyszły ostatnio dwa nowe wypusty:

Greedy Angels
http://www.amrutdistilleries.com/valida ... -10yo.html
Ta dziesięcioletnia wersja będzie butelkowana w karafkach. Dołączana do niej będzie miniaturowa karafka o pojemności 50 ml zawierająca whisky w wersji cask strength o mocy 71%. Wypuszczone ma zostać 320 butelek na rynek europejski i amerykę północną.

Amrut Narrangi
http://www.amrutdistilleries.com/valida ... rangi.html
Whisky, która dojrzewa w beczkach, w których wcześniej leżakowało Sherry Olorosso z dodatkiem skórek pomarańczy. Jak tłumaczy Amrut, chcieli uzyskać whisky z pomarańczowym posmakiem ale europejskie regulacje zabraniają używania nazwy whisky do alkoholu, który zawiera dodatkowe składniki. Na rynek europejski, azjatycki i do Kanady ma trafić 900 butelek z alkoholem o mocy 50%.
Odpowiedz
#2
sebastian_ka napisał(a):Jak tłumaczy Amrut, chcieli uzyskać whisky z pomarańczowym posmakiem ale europejskie regulacje zabraniają używania nazwy whisky do alkoholu, który zawiera dodatkowe składniki. Na rynek europejski, azjatycki i do Kanady ma trafić 900 butelek z alkoholem o mocy 50%.

No i całe szczęście. Bo za chwili mielibyśmy wypusty z dodatkami mango, kapusty i bigosu...
Odpowiedz
#3
Pierwsza pozycja oczywista sprawa , karafki są teraz w modzie Smile
Pozycja dwa tylko czekać na to co napisał Ron.
Ciekawe ile będzie ten piekny Amrut kosztował ? Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#4
ron napisał(a):
sebastian_ka napisał(a):Jak tłumaczy Amrut, chcieli uzyskać whisky z pomarańczowym posmakiem ale europejskie regulacje zabraniają używania nazwy whisky do alkoholu, który zawiera dodatkowe składniki. Na rynek europejski, azjatycki i do Kanady ma trafić 900 butelek z alkoholem o mocy 50%.

No i całe szczęście. Bo za chwili mielibyśmy wypusty z dodatkami mango, kapusty i bigosu...

No i schabowego z ogórkiem kiszonym, co by już zagryzać nie trza było Wink

Niezłe Ron! :lol:
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#5
morgan82 napisał(a):Pierwsza pozycja oczywista sprawa , karafki są teraz w modzie Smile
Pozycja dwa tylko czekać na to co napisał Ron.
Ciekawe ile będzie ten piekny Amrut kosztował ? Smile

I gdzie będzie można go kupić skoro tak mało butelek ma być ?
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#6
Cask Strength napisał(a):
morgan82 napisał(a):Pierwsza pozycja oczywista sprawa , karafki są teraz w modzie Smile
Pozycja dwa tylko czekać na to co napisał Ron.
Ciekawe ile będzie ten piekny Amrut kosztował ? Smile

I gdzie będzie można go kupić skoro tak mało butelek ma być ?

Zajrzyj na FB: WHISKY FAN CLUB
3 kwietnia Jarek Buss pisał o tym wypuście i zainteresowanych informował z tego co wiem na PM o cenie. Ja nie pytałem bo pewnie i tak drogo Smile
Odpowiedz
#7
Zajrzałem i wysłałem zapytanie.
Dziękuję cubus.
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#8
Cask Strength napisał(a):Zajrzałem i wysłałem zapytanie.
Dziękuję cubus.

Nie ma sprawy, podziel się informacją jak/jeśli ją dostaniesz. Uprzedź ewentualnie żebyśmy usiedli :lol:
Odpowiedz
#9
W szoku jestem, bo po kilku wręcz sekundach dostałem podstawowe info - mianowicie kiedy będzie i za ile. Teraz zapytałem czy wie dokładnie gdzie i czy możliwe zakupy online będą.
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#10
sebastian_ka
na tobie spoczywa obowiązek samplowania Amruta Narrangi Wink

Nad Greedy Angels musimy pomyśleć, bo nieco droższy będzie Smile
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości