Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glenrothes 1990 24YO Cadenhead's
Proszę bardzo, ale ja nie mam kolekcji.. tylko kilka butli:
https://picasaweb.google.com/1038410071 ... 0bnR3u6LLA

A po za tym nikt nie mówił iż będzie sampling PE :mrgreen:
Odpowiedz
cubus napisał(a):to ja tu wyczuwam sampling na najwyższym poziomie Smile jaki by nie był wchodzę po 50ml w ciemno. Wziałem Glenfarclasy to i przegląd PE łyknę Smile

Masz rację. Sampling będzie. Poziom cenowy pewnie podobny do Glenfarclasów. Tylko trzeba zdecydować kiedy ... Wink To zależy też trochę co zakupię w Limburgu. ...

Bardzo mnie cieszycie chłopaki. Jeszcze pół roku / rok a na sampling pójdą moje marzenia ... Wink a potem zmieniam chyba branżę.
Odpowiedz
Daniel napisał(a):Bardzo mnie cieszycie chłopaki. Jeszcze pół roku / rok a na sampling pójdą moje marzenia ... Wink
uchylisz rąbka tajemnicy? :mrgreen:
Odpowiedz
surykatka napisał(a):-single malt 50ml- WYSŁAĆ? NIE PAMIĘTAM CZY COŚ USTALALIŚMY Z PŁATNOŚCIĄ CZY JĄ PRZEOCZYŁEM?

Sory byłem za granicą, ale już ogarniam przelew. Jeśli jeszcze nie poszła paczka warszawska, to prosiłbym o dorzucenie do niej, jeśli poszła, to niech sobie poczeka. Dzięki Smile
Odpowiedz
Wczoraj poszły paczki, więc odkładam Wink
Odpowiedz
Paczka dotarła cała i zdrowa. Dzięki!
Odpowiedz
Przyszło i do mnie. Dzięki!
Odpowiedz
Mam i ja. Dzieki ;-)
Odpowiedz
I ja mam.Dzięki
Odpowiedz
3 butla
-Neptune 50ml- DOŁOŻYĆ DO PACZKI WARSZAWSKIEJ, WYSŁANE, PŁATNOŚĆ?

Nie mogę namierzyć 1 wpłaty, jeśli była lub umawialiśmy się inaczej proszę mi przypomnieć Wink dodatkowo single malt zadeklarował co z wysyłką za pózno, więc nie poszła.. szkoda, odkładam na pózniej sampla.
Paczka dla maltheada poszła, a po wysyłce dopiero się zorientowałem iż nie podał czy paczkę puszczać.. taki mały błąd organizacyjny :oops:

Mam nadzieję iż do wszystkich dotarły przesyłki i jest wszystko w porządku Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości