Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glenrothes 1990 24YO Cadenhead's
Tomek ja myślę, że Surykatka powinień karnie przy kolejnym samplingu otworzyć jakieś PE po sherry Tongue
Odpowiedz
Bartek napisał(a):Tomek ja myślę, że Surykatka powinień karnie przy kolejnym samplingu otworzyć jakieś PE po sherry Tongue

popieram. 100ml poproszę od razu żeby mi nie umknęło :lol:
Odpowiedz
Cytat:Tomek ja myślę, że Surykatka powinień karnie przy kolejnym samplingu otworzyć jakieś PE po sherry Tongue

Bartku być może masz trzeci zmysł co do planowanego kolejnego samplingu Wink

Cytat:popieram. 100ml poproszę od razu żeby mi nie umknęło :lol:

Na razie temat nie istnieje oficjalnie, ale kto wie.. i raczej taka rezerwacja nie będzie adekwatna do być może planowanej formy samplingu Wink
Odpowiedz
To ja dla pewności jak Michał . piszę się w ciemno.
Odpowiedz
No pięknie. Coś grubego się szykuje. Teraz to już w ogóle trzeba tu będzie siedzieć 24/7 i wciskać F5 co minutę. :roll:
Odpowiedz
Póki co nie ma tematu, jak uda się pewne ustalenia i zakupy zrealizować podamy coś więcej oficjalnie, na razie mamy tylko wstępne przemyślenia i intensywnie myślimy jak się do tego zabrać Wink
Odpowiedz
to ja tu wyczuwam sampling na najwyższym poziomie Smile jaki by nie był wchodzę po 50ml w ciemno. Wziałem Glenfarclasy to i przegląd PE łyknę Smile
Odpowiedz
Więcej ze mnie wiedzy operacyjnej nie wydobędziecie :twisted:
Odpowiedz
Od dziś siedzę na forum 24h na dobę :lol:
Odpowiedz
Mógłbyś pokazać jeszcze raz swoją kolekcję? Pamiętam, że była na Picasie, a nie mogę teraz znaleźć. Jestem wielce ciekaw, co mogłoby ewentualnie być rozsamplowane. Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości