Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Balblair 1989 OB, Inchgower 2000 DL, Old Pulteney 21
#21
Nie mam już szansy na całą flaszkę Balblaira ?
Odpowiedz
#22
cubus napisał(a):Może jeszcze ktos się skusi na Old Pulteneya? Byłoby dobrze go zamknąć.

Co do Balblaira to nie sądziłem, że będzie aż takie zainteresowanie Smile Butelka się łatwo rozeszła i chętni na całe butelki też się znaleźli. Jutro idę po ostatnią butelkę do sklepu. Więcej już nie mają. W sumie w kilka dni wykupiłem im cały zapas. Jutro będę miał na półce 5 sztuk. Hurtownia normalnie :lol:

Nie byli w szoku, że nagle zrobił się taki bestseller ?
Odpowiedz
#23
To w sumie spory sklep jest i codziennie inna Pani podawała butelkę. Pewnie właściciel zauważy dopiero w papierach.

Tomku B - niestety dziś rano kupiłem ostatnią butelkę dla użytkownika który deklarował się na zakup przedwczoraj wieczorem.
Jeśli pojawi się ponownie to dam znać ale nie sądzę bo tak jak pisałem to sklep który generalnie whisky nie sprzedaje. Choć może się to teraz zmieni :lol:
Odpowiedz
#24
Balblair 89 to wyjątkowa butelka nie każda wyisky starzeje się z roku na rok http://www.sklep-ballantines.pl/Balblai ... -5388.html wystarczy sobie wyobrazić co to bedzie za 25 lat :lol: :lol: :lol: ale powinni wprowadzić aktualizacje z moich obliczeń 26 jej pękło
Odpowiedz
#25
Oni sprzedają 3 edycję najprawdopodobniej, która rozlewana do butelek była w 2013 roku. U mnie tutaj 1st release rozlewane w 2007 roku.
Odpowiedz
#26
Zostało ostatnie 100ml Old Pulteneya. Zapraszam Smile
Odpowiedz
#27
A to dopisz mi 50-tkę.
Odpowiedz
#28
zamykaj, biore 50 ;-)
Odpowiedz
#29
Dzięki panowie! Smile
Odpowiedz
#30
czy to jest ten konkretnt poltacz, którego link WB wstawiłeś?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości