Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Golden Loch
#1
Huragan szaleje, deszcz nawala, więc jakoś trzeba sobie ten dzień polepszyć - pokuszę się o przeprowadzenie kolejnego samplingu.

Golden Loch - tę butelkę mam na celowniku. Mimo, że sprzedawana w największej sieci sklepów w Polsce, to nie jest jej wcale łatwo dostać. Gdy już się gdzieś pojawi, jest natychmiast rozchwytywana przez spekulantów, kolekcjonerów i smakoszy. O smaku tego rarytasu chodzą legendy. Ta whisky jest takim białym krukiem, że nawet na WB nikt jeszcze nie miał okazji jej próbować. Możemy więc być pierwsi. Kto skusi się na taki smakołyk?
http://www.whiskybase.com/whisky/56794/golden-loch-nas

Cena za * - 4zł,
cena za */2 - 2zł
Standardowo +2zł za buteleczkę.

[Obrazek: Zdj_cie_0075.jpg]
Odpowiedz
#2
300ml dla mnie w oryginalnej pięknej butli! :lol:
Odpowiedz
#3
A dodajesz gratis w zestawie tabletki na regenerację wątroby :twisted:
Odpowiedz
#4
ja po Grangenstone miałem halucynacje. Ta z pewnością będzie równie wspaniała. Podbijam do 400ml
Odpowiedz
#5
Neptune napisał(a):Gdy już się gdzieś pojawi, jest natychmiast rozchwytywana przez spekulantów, kolekcjonerów i smakoszy. O smaku tego rarytasu chodzą legendy.
Podobno na rynku już fake-i się pojawiły. Kumpel kiedyś natknął się się na fake-a w Biedronie to normalnie nie dało się tego wypić.
Odpowiedz
#6
No Neptune, piękny kwietniowy sampling Big Grin
Odpowiedz
#7
No i wreszcie coś z "górnej półki" Big Grin(bo w B stoi na najwyższej Wink ) chyba się skuszę na mój pierwszy sampling
a następna w kolejce będzie Statesman którą w ubiegłym tygodniu otrzymałem w tzw" dowodzie wdzięczności"
Odpowiedz
#8
Radzę degustację przełożyć na po spotkaniu kwietniowym ze względu na realne ryzyko utraty (miejmy nadzieję jedynie chwilowej) percepcji węchowo-smakowej. Istnieją również donosy o silnych zaburzeniach wzroku ...

:lol: :lol:
Odpowiedz
#9
Proszę */2
Odpowiedz
#10
Panowie, brać bo Cubus wszystko głabnie lada moment i będziecie miesiącami lamentować, że nie ma...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości