Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Macallan
#71
Czarny macallan NAS , 450 $, 48 % mocy, dostępny na wybranych lotniskach, na początku 2016
Odpowiedz
#72
NIE
Odpowiedz
#73
Tak wygląda:

[Obrazek: 97e31dd303a4e913med.jpg]
Odpowiedz
#74
Macallan Edition No.1 debiutuje w USA w cenie 90 USD

[Obrazek: d826cb001d189aa8med.jpg]
Odpowiedz
#75
mam takie pytanie, do kolegów bardziej w temacie dobry PR to jedno ale do zbudowania mitu potrzebne jest coś jeszcze czy Macallany z lat 60-80 to takie perły smakowe?
Odpowiedz
#76
[Obrazek: 28tf4ow.jpg]

The Macallan Six Pillars Collection, a 65-year-old Scotch whisky. The Lalique Peerless Spirit is bottled in a bespoke Lalique crystal decanter. The expression, which has been aged in ex-Sherry casks, is limited to just 450 individually numbered decanters that are valued at £23,000GBP each
Odpowiedz
#77
w niektórych krajach pojawiła się informacja o wycofaniu Ruby, chyba jeden jakoś przyzwoity z obecnie dostępnych ciekawe jakim shitem będą go zastępować
Odpowiedz
#78
Najlepiej jak wycofają całą serię, kupią wreszcie jakies dobre beczki i wrócą do nas za 10-12 lat...
Mnie nawet Ruby nie przekonał do obecnej wizji Macallana, a jego cena jest nieporozumieniem. Ich legenda najprawdopodobniej przemija bezpowrtonie. Six Pillars za 23k£ najlepiej pokazuje kto aktualnie jest ważny dla panów z Macallana Smile
Odpowiedz
#79
zgadzam się ten mimo wszystko z całej serii jakoś tam mógł smakować ale cena kosmiczna jak za takie .....
Odpowiedz
#80
Mógłby się ktoś z Was podzielić opinią na temat Macallan Gold?

http://shop.whiskybase.com/35618/macallan-gold

Mam możliwość zakupu za 40 euro i zastanawiam się czy warto w tej cenie... Jak go porównacie do Glendronacha 12yo?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości