Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 10-11.10.2015
#71
ja idę na Kavalana. Uważam, że warto. Do rozważenia Glenfarclas. Można sprawdzić jakie konkretne butelki bedą.
Odpowiedz
#72
ja ide na finiszowanie whisky Smile miejmy nadzieje że bedzie fajnie. Kavalany mnie kusiły nie powiem ;-)
Odpowiedz
#73
Również stawiam na Kavalana, po sobotniej wizycie w Glenfarclasie i hojności Georga na razie nie szukam lepszych Farclasów Smile Smile
Odpowiedz
#74
Drodzy Przyjaciele!

Mam pytanie czy rok temu była możliwość zakupu na festiwalu jakieś gadżety koszulki etc. wystawców?
Odpowiedz
#75
wncvirus napisał(a):Drodzy Przyjaciele!

Mam pytanie czy rok temu była możliwość zakupu na festiwalu jakieś gadżety koszulki etc. wystawców?

Z tego co pamiętam to jedyną koszulką, którą można było kupić była koszulka festiwalowa.
Odpowiedz
#76
Ja tez tak pamiętam. Gadżetów było stosunkowo niewiele.
Odpowiedz
#77
Gadżetów było bardzo dużo, tych płynnych Wink
Odpowiedz
#78
Jeszcze jedno pytanie odnośnie festiwalu mnie naszło. Rok temu tak jak i w tym roku będzie tam sklep. I pytanie czy w zeszłym roku ceny bulti w tym sklepie mocno odbiegały od normalności?. Czy były na zbliżonym poziomie do innych sklepów?
Odpowiedz
#79
Możesz wejść na sklep ballentines w tej chwili i zobaczyć. Ceny mają być z rabatem 23%.
Odpowiedz
#80
Daniel napisał(a):Możesz wejść na sklep ballentines w tej chwili i zobaczyć. Ceny mają być z rabatem 23%.


Ok. Dziękuje za info Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości