Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 10-11.10.2015
#41
Postaramy się aby jak to ktoś kiedyś nazwał "sklep spod Piły" pokazał się z dobrej strony Smile Poza butelkami, które są (lub były) dostępne w naszym sklepie , będziemy mieć także pozycje inne...trochę starsze...Wink
Odpowiedz
#42
Hazelburn napisał(a):Postaramy się aby jak to ktoś kiedyś nazwał "sklep spod Piły" pokazał się z dobrej strony Smile Poza butelkami, które są (lub były) dostępne w naszym sklepie , będziemy mieć także pozycje inne...trochę starsze...Wink

Ładnie to tak rozwalać nam finanse rodzinne i powodować tajemnice przed żonami?
Odpowiedz
#43
Hehe, życie jest takie krótkie...
Odpowiedz
#44
Daniel... macie system ratalny 0%? Smile
Odpowiedz
#45
System ratalny hmmm dobry pomysł, trzeba pomyśleć Smile Jest dużo czasu żeby coś przed małżonką ukryć ...
Odpowiedz
#46
Hazelburn napisał(a):Oooo w naszym pokoju to będzie się działo ! Smile


Ja nocuję u was, pamiętasz - ustalaliśmy to ...Wink
Big Grin
Odpowiedz
#47
To maoże zamiast kupować bilet na festiwal to zrobimy bilety do naszego pokoju ? Smile
Odpowiedz
#48
Hazelburn napisał(a):To maoże zamiast kupować bilet na festiwal to zrobimy bilety do naszego pokoju ? Smile


Jak się ze stoiskiem u was w pokoju rozłożycie, to ja bilet kupuję Smile
Odpowiedz
#49
malthead napisał(a):
Hazelburn napisał(a):To maoże zamiast kupować bilet na festiwal to zrobimy bilety do naszego pokoju ? Smile


Jak się ze stoiskiem u was w pokoju rozłożycie, to ja bilet kupuję Smile

Jak bez stoiska to ja i tak kupie, Ty wtedy pójdziesz na stoisko, a ja będę degustował to, czego na nim nie ma, bo jest unikalne Tongue
Odpowiedz
#50
Sendilkelm napisał(a):
malthead napisał(a):
Hazelburn napisał(a):To maoże zamiast kupować bilet na festiwal to zrobimy bilety do naszego pokoju ? Smile


Jak się ze stoiskiem u was w pokoju rozłożycie, to ja bilet kupuję Smile

Jak bez stoiska to ja i tak kupie, Ty wtedy pójdziesz na stoisko, a ja będę degustował to, czego na nim nie ma, bo jest unikalne Tongue


To ty nie wiesz, że najciekawsze rzeczy zawsze pod ladą ...?
Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości