Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 10-11.10.2015
#31
Zadaj pytanie na fb WLW, wydaje mi się, że mogą być jakieś przechowalnie na lotnisku, ale strzelam.
Odpowiedz
#32
Kolego, my jako wystawcy na festiwalu będziemy tam mieć swój pokój, więc mogę Ci przechować bagaż w pokoju i po problemie.
Odpowiedz
#33
bardzo dziekuje :!: ;-)
Odpowiedz
#34
No problem Smile
Odpowiedz
#35
Hazelburn napisał(a):Kolego, my jako wystawcy na festiwalu będziemy tam mieć swój pokój, więc mogę Ci przechować bagaż w pokoju i po problemie.

Daniel, jeśli dorzucasz coś do bagaży, to ja chętnie też przechowam coś. Możę walizkę taką 60L pustą przyniosę, to coś tam powkładasz ;P Tylko tirem przyjadę
Odpowiedz
#36
Oooo w naszym pokoju to będzie się działo ! Smile
Odpowiedz
#37
A macie wolny kawałek podłogi? Smile To chętnie przekimam Big Grin Pewnie samymi oparami z maltów bym sie nadegustował Smile
Odpowiedz
#38
K@mil napisał(a):A macie wolny kawałek podłogi? Smile To chętnie przekimam Big Grin Pewnie samymi oparami z maltów bym sie nadegustował Smile

A może wynajmiemy jakiś samolot na lotnisku, to po festiwalu zrobi się Malt Party in Plane
Odpowiedz
#39
Sendilkelm napisał(a):
K@mil napisał(a):A macie wolny kawałek podłogi? Smile To chętnie przekimam Big Grin Pewnie samymi oparami z maltów bym sie nadegustował Smile

A może wynajmiemy jakiś samolot na lotnisku, to po festiwalu zrobi się Malt Party in Plane

wchodze w to Smile Dla Daniela zabiore dwie walizki do przechowania z zapełnieniem Smile
Odpowiedz
#40
Samolot, samochód, obojętnie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości