Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 10-11.10.2015
#21
Wiem że trochę wcześnie jeszcze ale mam takie pytanie do Szanownego Grona. Czy w czasie trwania festiwalu jest w planie stworzenie spotkania " z forum"? .Pytam bo tak się składa że będę jechał na festiwal w nieco większej grupie i chciałbym jakoś wszystko do kupy posklejaćSmile
Odpowiedz
#22
Sądzą że nie. Pewnie się i tak Wszyscy spotkamy ale jako spotkania forumowego raczej nie będzie. Typowe spotkanie forumowiczów będzie pewnie za rok od daty co było ostatnie . Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#23
Spotkania jako degustacji etc. nie bedzie, wyjdzie pewnie wsystko w praniu tak jak na poprzednim, czyli osoby, ktore sie nei znaja a chca poznac, jak i osoby, ktore juz sie znaja pewnie bveda formowaly sie w grupy i wspolnie gadaly, degustowaly. Grupy pewnbie beda sie rozdzielac i laczyc ponownie, raczej nie sposob bedzie chodzic w 20+ osobowej grupie, bo podejrzewam, ze ok. tyle osob z samego forum tam zawita.
Odpowiedz
#24
już sie nie moge doczekać :-)
Odpowiedz
#25
A ja żałuję, że tym razem nie dam rady. Choć z drugiej strony w ubiegłym roku też nie było możliwości, a jednak na parę godzin się udało. Zobaczymy
Odpowiedz
#26
A no tak czasem bywa. Ale ja dopiero się uciesze jak tam wyląduję bo rózne rzeczy się przytrafiają . Ale szykować się trzeba. Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#27
Bilety już w sprzedaży:

http://www.whiskylivewarsaw.com/pl/2015/kup-bilet
Odpowiedz
#28
A my już szykujemy baterię na nasze stoisko! Smile Szukować dudki na stare Macallany i inne rarytasy!
Odpowiedz
#29
Dudki uszykowane
Odpowiedz
#30
orientujecie sie czy na miejscu można gdzieś schować bagaż(chodzi mi o niedziele) żeby nie trzeba się cofać po festiwalu do hotelu :?: ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości