Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 10-11.10.2015
Czajkus napisał(a):A Ja się chciałem spytać czy poza whisky single malt jest jakiś alkohol, który ma gorszy stosunek ceny do jakości?


Wszystko zależy jak na to spojrzysz. Według mnie czyste w granicach 25 zł i niżej ma gorszy stosunek ceny do jakości. Mogę powiedzieć też że instnieją również bardzo dobre blendy których stosunek jakości do ceny jest na poziomie dobrym.
Odpowiedz
wncvirus napisał(a):
Czajkus napisał(a):A Ja się chciałem spytać czy poza whisky single malt jest jakiś alkohol, który ma gorszy stosunek ceny do jakości?


Wszystko zależy jak na to spojrzysz. Według mnie czyste w granicach 25 zł i niżej ma gorszy stosunek ceny do jakości. Mogę powiedzieć też że instnieją również bardzo dobre blendy których stosunek jakości do ceny jest na poziomie dobrym.


Zgadzam się i uważam również, że w segmencie wódek premium wcale nie wygląda to inaczej. Na przykład taka Beluga Gold Line 0,7 za 725,- zł?! Dobrego malta i to CS, który napewno przysporzy nam przyjemniejszych wrażeń smakowych, dostaniemy taniej. Do tego wszystkiego trzeba też uwzględnić, że takim maltem nie strzelamy sobie w łeb w ciągu godziny jak to zwykle ma miejsce w przypadku wódy.
Odpowiedz
Bartek napisał(a):Sugerujesz, że rum Dictator przebił każdego z 7 sampli, które do Ciebie jadą? Smile
pewnie tak. ale ja to sie boje probowac czegos oprocz SM, bo zamiast refillowych NAS-ow mnie na stosie spalicie Wink
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
PawelWojcik napisał(a):
Bartek napisał(a):Sugerujesz, że rum Dictator przebił każdego z 7 sampli, które do Ciebie jadą? Smile
pewnie tak. ale ja to sie boje probowac czegos oprocz SM, bo zamiast refillowych NAS-ow mnie na stosie spalicie Wink


Nie bój się próbować pozycji po za SM. Też kiedyś miałem podejście.Lecz po festiwalu się lekko zmieniło ono gdyż spróbowałem brandy AUGUSTE BARREAU i musze powiedzieć że dobreSmile. Teraz widzę że świat na maltach się nie kończy Big Grin
Odpowiedz
Bardzo ciekawym doświadczeniem jest próbiwanie Sherrówek - już był sampling nawet na forum.
Trzeba też sobie zestawić Sherry z daną whisky, któa jest po tym konkretnym - da się wyczuć podobne aromaty.
Odpowiedz
Zapraszam do obejrzenia ostatniego z naszych wywiadów o Warsaw Whisky Live. Tym razem Mirosław Pawlina w bardzo dobrym materiale.

http://whiskymywife.pl/miroslaw-pawlina ... rsaw-2015/

Pod wywiadem znajdziecie linki do wszystkich pozostałych 14-stu materiałów filmowych z festiwalu.
Odpowiedz
Tak może zrobię mały offtop ale pytanie. Czy ktoś wie kiedy i gdzie będą wyniki tego konkursu związanego ze zdjęciami?. Bo według regulaminu miały być do 7 dni a nie ma żadnych informacjiSad
Odpowiedz
kolejna impreza 14-15 .10 2016r

https://www.youtube.com/watch?v=idc9TX- ... e=youtu.be
Odpowiedz
Panowie, mam małe pytanko odnośnie imprezy, bo w tamtym roku byłem tylko jednego dnia, a w tym roku planuje być zarówno 14 i 15 października
chodzi mi o to czy każdego dnia dostanę przy wejściu nowy kieliszek czy mam brać go ze sobą na drugi dzień, pytam bo kieliszek z tamtego roku niestety nie przeżył jednodniowej wyprawy.

A i dla przypomnienia dzisiaj ostatni dzień kupowania biletów w promocyjnej cenie.!!!!!
Odpowiedz
jeden kieliszek był na całą imprezę tzn. 2 dni :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości