Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky Live Warsaw 10-11.10.2015
A Ja się chciałem spytać czy poza whisky single malt jest jakiś alkohol, który ma gorszy stosunek ceny do jakości?
Odpowiedz
Czajkus napisał(a):A Ja się chciałem spytać czy poza whisky single malt jest jakiś alkohol, który ma gorszy stosunek ceny do jakości?
Przeciętna wódka dostępna w najbliższym monopolu ma bardzo zły stosunek jakości do ceny, bo większość środków do dezynfekcji jest kilkakrotnie tańsza
Odpowiedz
Czajkus napisał(a):A Ja się chciałem spytać czy poza whisky single malt jest jakiś alkohol, który ma gorszy stosunek ceny do jakości?

Moim skromnym zdaniem koniaki, które chyba najwcześniej dotknęła 'premiumizacja' (nieładne słowo, przepraszam :oops: ) i kupowanie nie ze względu na jakość, ale dla źle pojmowanego snobizmu.
Odpowiedz
Czajkus napisał(a):A Ja się chciałem spytać czy poza whisky single malt jest jakiś alkohol, który ma gorszy stosunek ceny do jakości?

Czajkusie, a jak to się wiąże z festiwalem Whisky Live Warsaw i jakie są podstawy do tego, aby tak uważać? Smile
Odpowiedz
Czajkus napisał(a):A Ja się chciałem spytać czy poza whisky single malt jest jakiś alkohol, który ma gorszy stosunek ceny do jakości?
Pewnie zaraz znowu mnie zbesztasz ze nie cenie rdzennego alkoholu Wink Starka 30. Ostatnio pilem ja porownawczo z jakims Clynelishem za niecale 100 eur i wyszla nie za dobrze. Ile wogole teraz kosztuje, jesli mozna gdzies kupic?
Odpowiedz
Czajkus napisał(a):A Ja się chciałem spytać czy poza whisky single malt jest jakiś alkohol, który ma gorszy stosunek ceny do jakości?
nie smakowalo na WLW?
ZBANOWAC GO!!! dla dobra ogolu.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
@Tomek
Starke ostatnio widzialem tylko tu: http://www.sklep-domwhisky.pl/gatunki-i ... -2519.html
cena oczywiscie straszy, ale mimo wszystko respect, ze maja takie rzeczy.
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
PawelWojcik napisał(a):
Czajkus napisał(a):A Ja się chciałem spytać czy poza whisky single malt jest jakiś alkohol, który ma gorszy stosunek ceny do jakości?
nie smakowalo na WLW?
ZBANOWAC GO!!! dla dobra ogolu.

Na WLW były również inne alkohole Smile
Odpowiedz
Bartek napisał(a):Na WLW były również inne alkohole Smile
i chyba wlasnie on je porownal z dostepnymi tam SM Wink
TYMBARDZEJ ZBANOWAC ZDRAJCE I HAJTERA!!!
życie jest zbyt krótkie, aby pić kiepską whisky
Odpowiedz
Sugerujesz, że rum Dictator przebił każdego z 7 sampli, które do Ciebie jadą? Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości