Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Kilchoman Loch Gorm 2015
#1
Wziąłem butlę z destylarni i chciałem samplować w połowie kwietnia. Jeśli jednak przyjdzie szybko i ją zamkniemy to może wyrobię się przed świętami.

Kilchoman Loch Gorm 2015 ZAMKNIĘTA
http://www.whiskybase.com/whisky/66054/k...-gorm-2015
cena za 50ml - 33zł
do ceny należy doliczyć 2zł za buteleczkę

chętni:
cubus - 100ml
konio23 - 100ml
tomaj676869 - 2x50ml
Tomek B - 50ml
surykatka - 2x50ml
malthead - 50ml
sebastian_ka - 50ml
wojtek1300 - 50ml
wncvirus - 100ml
Odpowiedz
#2
50 ml, poproszę.
Wink
Odpowiedz
#3
50 ml poproszę. Dzięki.
Odpowiedz
#4
Poproszę 50 ml.
Dzięki
Odpowiedz
#5
Zostało 100ml. Damy radę?

W związku z tym, że butelka jeszcze nie wyszła z destylarni (nie wyrabiają się) to samplowanie pewnie się opóźni. Chciałbym więc wysłać poprzednie samplingi (Benrinnes, BenRiachy i Balblair) bez oczekiwania na Kilchomana. Będę informował o postępach ale nie spodziewam się butelki wcześniej niż po świętach. Do tego jednak czasu planuje kolejne samplingi więc do Kilchomana będzie co dołożyć.
Odpowiedz
#6
cubus napisał(a):Do tego jednak czasu planuje kolejne samplingi więc do Kilchomana będzie co dołożyć.
Szalejesz Cubus ostatnio z samplingami.Ty już chyba na pełny etat sample rolewasz Wink Ciekaw jestem co następnego szykujesz?
Odpowiedz
#7
sebastian_ka napisał(a):
cubus napisał(a):Do tego jednak czasu planuje kolejne samplingi więc do Kilchomana będzie co dołożyć.
Szalejesz Cubus ostatnio z samplingami.Ty już chyba na pełny etat sample rolewasz Wink Ciekaw jestem co następnego szykujesz?

Samplingi to spora frajda więc z wielką chęcią to robię. Rozwijam swoje hobby whiskowe i fotograficzne więc daje mi to dużo radości.
Co następnego... zobaczymy, zobaczymy Smile
Odpowiedz
#8
Wchodzę 100 ml dla mnie
Odpowiedz
#9
wncvirus napisał(a):Wchodzę 100 ml dla mnie

super! butelka zamknięta. Dziękuję wszystkim za udział. Będę informował o postępach.
Odpowiedz
#10
Aktualizacja:
Odpisali mi, że się nie wyrabiają. Dopiero dziś ściągnęli kasę z konta. Tak więc trochę to potrwa. Piszcie proszę czy czekać z wysyłką wszystkiego czy słać poprzednie samplingi bez Kilchomana.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości