Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Balblair 21 Year Old 1993 (c 1962) - Cask Strength (GM)
#41
fajne, spróbowałeś przy rozlewce ?
Odpowiedz
#42
nie pije przy samplowaniu :lol:

zaraz wleję odrobinę w kieliszek.
Choć mam malutki katar to trzeba opić święto whisky
Odpowiedz
#43
kolor: herbata, taka zdechła, wczorajsza Smile

zapach: rodzynki, suszone daktyle, pieczone jabłko z cynamonem, gorzka czekolada niskiej jakości - kwaskowata

smak: lekka słodycz i bardzo dużo przypraw, słone paluszki, gorzka czekolada (dobrej jakości), mokra skóra, smak dość wytrawnej sherry

finish: długi, pieprzny, lekko słony na końcu

jak dla mnie 88/100

krótko: wytrawny sherry monster, czym dłużej w kieliszku tym słodszy.
Odpowiedz
#44
Dzieki Marcus za odstapienienie sampla Big Grin Cubus mam dane do przelewu wiec Ci kaske posle jutro lub w niedziele bo caly swoj wolny czas spedzam na budowie wiec na forum tak tylo wieczorkiem zagladam lub pozna noca przed snem Wink
Odpowiedz
#45
piokiler napisał(a):Dzieki Marcus za odstapienienie sampla Big Grin Cubus mam dane do przelewu wiec Ci kaske posle jutro lub w niedziele bo caly swoj wolny czas spedzam na budowie wiec na forum tak tylo wieczorkiem zagladam lub pozna noca przed snem Wink

na spokojnie Smile sampelek stoi w buteleczce gotowy do wpakowania do kartonu spotkaniowego Smile
Odpowiedz
#46
Dzieki Cubus Smile
Odpowiedz
#47
piokiler napisał(a):Dzieki Cubus Smile

Piter jak ja się kiedyś dobiorę do Twoich sampli to będzie bida :lol: rozumię że mam też odebrać Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#48
Wszystko spakowane i gotowe do wysyłki. Jutro sample pójdą w świat Smile
Odpowiedz
#49
morgan82 napisał(a):
piokiler napisał(a):Dzieki Cubus Smile

Piter jak ja się kiedyś dobiorę do Twoich sampli to będzie bida :lol: rozumię że mam też odebrać Smile

Tak Konradku poprosze Big Grin Moze az tak zle nie bedzie :lol: i co mi zostanie Wink
Odpowiedz
#50
Paczki wysłane. Ufff godzina na poczcie. Piszcie proszę jak przesyłki dotrą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości