Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World Whiskies Awards
#41
robię dziś wieczór z Kavalanem i Solist sherry cask wypada póki co najlepiej. Pobił ex-Bourbon i Vinho. Za chwilę jeszcze Fino. Mimo wszystko butlę Vinho bym przygarnał bo to na prawdę dobra whisky jest Smile
Odpowiedz
#42
cubus napisał(a):robię dziś wieczór z Kavalanem i Solist sherry cask wypada póki co najlepiej. Pobił ex-Bourbon i Vinho. Za chwilę jeszcze Fino. Mimo wszystko butlę Vinho bym przygarnał bo to na prawdę dobra whisky jest Smile

Cała seria Solista jest rewelacyjna. Ale ten po sherry jest po prostu wyśmienity.
Odpowiedz
#43
I w końcu podali o którego konkrtenie Kavalana im chodziło: http://www.worldwhiskiesawards.com/kava ... 23950.html
Odpowiedz
#44
K@mil napisał(a):I w końcu podali o którego konkrtenie Kavalana im chodziło: http://www.worldwhiskiesawards.com/kava ... 23950.html

nie widzę go nigdzie po sklepach. Chyba sobie odpuszczę bo w weekend piłem Kavalana Sherry i Benrinnesa i da się lepiej wydać kasę Smile Tylko czy gdzieś znajdę cały karton Benrinnesa 1982 TB ? :lol:
Odpowiedz
#45
Nie sądzę żebyś go gdzieś w sklepie jeszcze dostał Wink

[Obrazek: xdf0qs.jpg]
Odpowiedz
#46
Benrinnesa czy Kavalana? Smile
opróżniliście całą butlę. no ładnie! Smile
Odpowiedz
#47
Myślę, że łatwiej będzie z kartonem Benrinnesa niż z tym Kavalanem. Osobiście chyba nie rozglądałbym się za jednym ani drugim, szkoda zachodu. Jest jeszcze mnóstwo taniej i dobrej whisky w sklepach, dosłownie na wyciągnięcie ręki Big Grin
Co do samej butelki, niewiele było w środku zanim się pojawiliśmy... ale tak jak wcześniej pisałem, nie macie czego żałować. Oddam karton Vinho za karton Sherry!
Odpowiedz
#48
Bartek napisał(a):... Jest jeszcze mnóstwo taniej i dobrej whisky w sklepach, dosłownie na wyciągnięcie ręki Big Grin ...

mów dalej :twisted:

Benrinnes mnie oczarował. Kavalan Sherry dzień wcześniej także. Ciężko mi na tą chwilę wyobrazić sobie coś lepszego Smile Vinho w sumie bez szału.
Odpowiedz
#49
cubus napisał(a):
Bartek napisał(a):... Jest jeszcze mnóstwo taniej i dobrej whisky w sklepach, dosłownie na wyciągnięcie ręki Big Grin ...

mów dalej :twisted:

Benrinnes mnie oczarował. Kavalan Sherry dzień wcześniej także. Ciężko mi na tą chwilę wyobrazić sobie coś lepszego Smile Vinho w sumie bez szału.

Gwarantuje CI, że jeśli dalej będzie w tym siedział... pił, samplował, to nie będzie musiał sobie wyobrażać lepszej, bo będziesz ją piłSmile
Odpowiedz
#50
Sendilkelm napisał(a):
cubus napisał(a):
Bartek napisał(a):... Jest jeszcze mnóstwo taniej i dobrej whisky w sklepach, dosłownie na wyciągnięcie ręki Big Grin ...

mów dalej :twisted:

Benrinnes mnie oczarował. Kavalan Sherry dzień wcześniej także. Ciężko mi na tą chwilę wyobrazić sobie coś lepszego Smile Vinho w sumie bez szału.

Gwarantuje CI, że jeśli dalej będzie w tym siedział... pił, samplował, to nie będzie musiał sobie wyobrażać lepszej, bo będziesz ją piłSmile

oby tak było Smile wkręciłem się w whisky chyba bezpowrotnie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości