Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Benrinnes 1982 TB - Ponownie i Benriach 2x
#81
tomaj676869 napisał(a):Tylko ja jeszcze się nie doczekalem Undecided

Do Ciebie poprzednim razem też długo szło. Jakaś pocztowa dziura Tongue
Trzymam kciuki, żeby dotarło jutro to na święta by było.
Odpowiedz
#82
tomaj676869 napisał(a):Tylko ja jeszcze się nie doczekalem Undecided
pewnie listonosz wypił Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#83
tomaj676869 napisał(a):Tylko ja jeszcze się nie doczekalem Undecided

Ja też jeszcze nie mam, widać Poznań robią na końcu Wink
Odpowiedz
#84
Właśnie odebrałem, dzięki
Odpowiedz
#85
Doczekałem sie ;-) paczka profi jak zawsze :!:
Odpowiedz
#86
Z wielką przykrością muszę ostrzec przed jednym z użytkowników. WojtekBula do dziś nie zapłacił za sample mimo wielu upomnień. Ostatnie ostrzeżenie poszło z informacją, że jeśli do czwartku 9 kwietnia nie otrzymam płatności to sample mu przepadają. Tak też się stało - brak przelewu do dziś. Dodatkowo, w związku z tym, że nie ma tu miejsca na ściemnianie i traktujemy się wszyscy poważnie, WojtekBula nie będzie mógł ode mnie brać sampli w przyszłości bez przedpłaty.

Są więc dostępne dwa sampelki:
Benrinnes 1982 TB i BenRiach 17yo Solstice. Ktoś coś? Smile
Odpowiedz
#87
To ja przygarnę 50ml tego BenRiacha Wink
Jeśli możesz to wyślij razem z resztą sampli i butlą Smile
Odpowiedz
#88
A patrzyles cubus, czy zagladal Wojtek na forum? Moze mu cos wypadlo, roznie to bywa.
Odpowiedz
#89
p4blo napisał(a):A patrzyles cubus, czy zagladal Wojtek na forum? Moze mu cos wypadlo, roznie to bywa.

oczywiście, że sprawdzałem. Był na forum nawet dzisiaj.
Odpowiedz
#90
cubus napisał(a):Z wielką przykrością muszę ostrzec przed jednym z użytkowników. WojtekBula do dziś nie zapłacił za sample mimo wielu upomnień. Ostatnie ostrzeżenie poszło z informacją, że jeśli do czwartku 9 kwietnia nie otrzymam płatności to sample mu przepadają. Tak też się stało - brak przelewu do dziś. Dodatkowo, w związku z tym, że nie ma tu miejsca na ściemnianie i traktujemy się wszyscy poważnie, WojtekBula nie będzie mógł ode mnie brać sampli w przyszłości bez przedpłaty.

Są więc dostępne dwa sampelki:
Benrinnes 1982 TB i BenRiach 17yo Solstice. Ktoś coś? Smile

Uuu , może gdzieś zniknął . Ja tylko powiem że jak robiłem ostatni sampling to Wojtek uregulował płatności sprawnie i wszystko było ok z jego strony. Może poprostu od jakiegoś czasu nie zaglądał na forum z różnych przyczyn losowych Big Grin a

a jak był zalogowany dziś t ja już nic nie wiem Sad
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości