Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hyde Park
Neptune napisał(a):Ale to już w spekulacyjnej cenie. Myślę, że 150€ będzie uczciwe. Wink

Dla Kamila pójdzie po taniości: 149,99 ojro (jakby nie było za literek "limited edyszyn" to cena wręcz śmieszna) Big Grin
Odpowiedz
Koledzy... Big Grin
Odpowiedz
prawie jak rodzina
Big Grin
Odpowiedz
Lepiej, przynajmniej szczerość do bólu prosto w oczy, bo w rodzinie to z tym różnie bywa Big Grin
Odpowiedz
Tak sie zastanawiam, bo nie wiem gdzie wkleić tego posta :?:
Może jest ktoś z okolicy Poznania, kto chciałby sie wymienić samplami, gdzie z góry zaznaczam że posiadam raczej same podstawki :zawstydzony: . Dopiero rozpoczynam przygode z Single Maltami, ale apetyt ciągle rośnie :-) np. nigdy nie próbowałem żadnej whisky w wersji CS :-(
Czaje sie na jakiś sampling na forum, ale chwilowo cała kasa utopiona w całe flaszki (zanim tu trafiłem nie miałem pojęcia o samplowaniu!).
Gdyby przypadkiem ktoś sie jednak skusił na wymiane ze mną byłoby rewelacyjnie!
Moje "zbiory" to:
Aberlour 12 YO
Bushmills 10YO
Laphroaig 10 YO 40 ABV
BenRiach 12 YO sherry wood matured 46 ABV
Glenlivet 12 YO
Glendronach 14 YO virgin oak finish 46 ABV

Z góry przepraszam, jeśli wstawiłem posta w złym dziale.
Odpowiedz
Hej!
Jak chcesz wymienić, istnieje dział 'Wymiana', możesz tam spróbować szczęścia. Jeżeli szukasz czegoś konkretnego, myślę że mógłbyś w dziale Sample zamieścić notkę że czegoś konkretnego poszukujesz (ew. w tym temacie - viewtopic.php?f=14&t=465 - można by z tego zrobić temat zbiorczy, bo wcześniej nie było zainteresowania takim działaniem), może jakiś wędrowiec się zainteresuje i odstąpi co nieco.

To miejsce nie wydaje się być złe, ale Twój post za moment się zakopie.
Odpowiedz
tomaj676869 napisał(a):Tak sie zastanawiam, bo nie wiem gdzie wkleić tego posta :?:
Może jest ktoś z okolicy Poznania, kto chciałby sie wymienić samplami, gdzie z góry zaznaczam że posiadam raczej same podstawki :zawstydzony: . Dopiero rozpoczynam przygode z Single Maltami, ale apetyt ciągle rośnie :-) np. nigdy nie próbowałem żadnej whisky w wersji CS :-(
Czaje sie na jakiś sampling na forum, ale chwilowo cała kasa utopiona w całe flaszki (zanim tu trafiłem nie miałem pojęcia o samplowaniu!).
Gdyby przypadkiem ktoś sie jednak skusił na wymiane ze mną byłoby rewelacyjnie!
Moje "zbiory" to:
Aberlour 12 YO
Bushmills 10YO
Laphroaig 10 YO 40 ABV
BenRiach 12 YO sherry wood matured 46 ABV
Glenlivet 12 YO
Glendronach 14 YO virgin oak finish 46 ABV

Z góry przepraszam, jeśli wstawiłem posta w złym dziale.


Cześć.

Zamieść wpis w dziale sample, podaj dokadne linki do butelek no i ceny sampli. Może ktoś z rozpoczynających, tak jak ty, przygodę z whisky będzie zainteresowany. To się wtedy dogadacie.
Odpowiedz
Szpachla napisał(a):Hej!
Jak chcesz wymienić, istnieje dział 'Wymiana', możesz tam spróbować szczęścia. Jeżeli szukasz czegoś konkretnego, myślę że mógłbyś w dziale Sample zamieścić notkę że czegoś konkretnego poszukujesz (ew. w tym temacie - viewtopic.php?f=14&t=465 - można by z tego zrobić temat zbiorczy, bo wcześniej nie było zainteresowania takim działaniem), może jakiś wędrowiec się zainteresuje i odstąpi co nieco.

To miejsce nie wydaje się być złe, ale Twój post za moment się zakopie.

myślałem że regulamin "sprzedam" jest do całej giełdy łącznie z wymianą :oops: a tego nie spełniam :-)
jutro ogarne dzięki :!:
Odpowiedz
Panowie i Panie,

Czy była gdzieś na forum dyskusja na temat nowego Glendronacha 18YO Marsala i Benriacha 18YO Albarisa ?
Odpowiedz
dyskusji nie kojarzę ale Benriacha Albariza mam na półce i będę robił chyba sampling jeśli chętni będą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości