Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hyde Park
No to jednak prawda o rychłym końcu świata Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
Jeszcze nam wszystkim szczęki spadną na podłogę Big Grin Ja już się zapisuję na egzemplarz Wink
Odpowiedz
Przestańcie narzekać, przynajmniej coś robi, a nie tylko gada...

A wasze notki gdzie ? Nadal w głowie!
Odpowiedz
Panowie kto będzie w sobotę w Warszawie na degustacji Daniela i Grzesia?
Odpowiedz
Ja będę Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
Daniel ja wiem, że Ty musisz być Big Grin Big Grin obecny...
Odpowiedz
Hazelburn napisał(a):Panowie kto będzie w sobotę w Warszawie na degustacji Daniela i Grzesia?

Ty Smile
Odpowiedz
Jestem od niedawna na forum, ale stwierdzam, że chyba was wszystkich zamorduje. Jeszcze niedawno byłem szczęśliwy pijąc zwykłego grantsa, a teraz stwierdzam, że to nieco ... lura. Nie muszę pisać jak ta zmiana odbija sìę na kieszeni, bo sami wiecie jak jest. I tak sobie żyłem przez ostatnie 10 lat w nieświadomości wiedząc, że owszem istnieje jakieś single malt, ale nigdy mnie jakoś nie ciągnęło, aby sprawdzić co to. Wychodziłem z założenia, że z whisky jest jak z herbatą. Wolę pić rozcieńczoną niż samą esensje...
Odpowiedz
ron napisał(a):Jestem od niedawna na forum, ale stwierdzam, że chyba was wszystkich zamorduje. Jeszcze niedawno byłem szczęśliwy pijąc zwykłego grantsa, a teraz stwierdzam, że to nieco ... lura. Nie muszę pisać jak ta zmiana odbija sìę na kieszeni, bo sami wiecie jak jest. I tak sobie żyłem przez ostatnie 10 lat w nieświadomości wiedząc, że owszem istnieje jakieś single malt, ale nigdy mnie jakoś nie ciągnęło, aby sprawdzić co to. Wychodziłem z założenia, że z whisky jest jak z herbatą. Wolę pić rozcieńczoną niż samą esensje...
Jak będziesz nas mordował to preferujemy topienie w malcie Wink
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
Potwierdzam słowa Bartka Smile I na zdrowie ron, witamy po lepszej stronie mocy Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości