Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bowmore
pojechali. To NAS i z tego co wyczytałem to starzony w tych beczkach tylko trzy lata a wcześniej cholera wie w czym (nie znalazłem informacji) Cena to abstrakcja.
Odpowiedz
Chyba 65Ł.
Odpowiedz
Bourbon wcześniej Wink Nie K@mil cena zawiera na końcu zero... 650 już potwierdzone? Bo chyba gdzieś czytałem o 750£ Wink
Odpowiedz
Hahaha, fantastyczna cena za NASa. Widzę, że nowa NASowa tendencja nastaje i nie zastępuje się teraz tylko najmłodszych w rzędzie, ale wali się cenę z kosmosu.
Kupuje ktoś? Smile
Odpowiedz
Spekulacyjnie kusi ale gdzieś z tyłu włacza sie czerwona lampka. czy na tym można jeszcze zarobiC?? czy jest na świecie jakiś wariat który sie nie załapie i jest w stanie zapłacic więcej, ale jeśli jest to ile?? , czy skórka warta wyprawki?? nie ogarniam swoim umysłem takiej sumy za NAS`a , ... czort wie , jakie jest Wasze zdanie??






K@mil napisał(a):Hahaha, fantastyczna cena za NASa. Widzę, że nowa NASowa tendencja nastaje i nie zastępuje się teraz tylko najmłodszych w rzędzie, ale wali się cenę z kosmosu.
Kupuje ktoś? Smile
Odpowiedz
Jak nawet nie wiadomo co tam jest to ta cena jest po prostu skierowana do bezmózgich posiadaczy szerokich portfeli do których się nie zaliczam i nie chce się do nich zaliczać. Naprawdę nie ma już lepszej whisky do kupowania ?
Odpowiedz
Zwłaszcza, że w dość nieodległej przeszłości eksperci od beczek z mizunary powątpiewali w zasadność finishowana whisky w tym rodzaju drewna Wink Jak pierwszy raz przeczytałem o tym Bowmorze spodziewałem się, że może to być ciekawa whisky, nadal w to nie wątpię, ale w tej cenie obawiam się, że ciężko będzie marketingowcom z Beam'a wyprzedać całość produkcji.
Odpowiedz
Dla zainteresowanych, w the whisky shop pojawiła sie trzecia część devils cask
https://www.whiskyshop.com/bowmore-devi ... k-iii-2834
Odpowiedz
taniooooo Big Grin tak tanio, że jeszcze dostępny :lol:
Odpowiedz
cubus napisał(a):taniooooo Big Grin tak tanio, że jeszcze dostępny :lol:

Wcale sie nie dziwię żę brak chetnych Smile polityka cenowa oderwana od rzeczywistości
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości