Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Festiwal Whisky - Jastrzębia Góra 2015
#1
28-29 sierpnia 2015 roku odbędzie się Drugi Festiwal Whisky w Jastrzębiej Górze:

http://domwhisky.pl/nowa-data-festiwalu ... iej-gorze/
Odpowiedz
#2
no i po co zmieniali pierwszy termin :-(
Odpowiedz
#3
niby ze względu na duże zainteresowanie. Późniejszy termin = mniej turystów w JG. Mieszkam niedaleko i uważam, że to całkiem słuszna decyzja. Będzie mniej przypadkowych osób.
Odpowiedz
#4
miałem na myśli moje indywidualne plany, które nijak sie maja do nowego terminu ;-)
Odpowiedz
#5
rozumiem. Czasu jednak sporo więc myślę, że w większości przypadków da się plany przeorganizować Smile
Odpowiedz
#6
cubus napisał(a):rozumiem. Czasu jednak sporo więc myślę, że w większości przypadków da się plany przeorganizować Smile

musiałby brat wesele przesunąć :lol: :lol:
Odpowiedz
#7
haha Big Grin no to fakt, są pewne nieprzesuwalne wydarzenia! Pogratuluj bratu gównianego terminu Big Grin no i wszystkiego dobrego na nowej drodze Smile
Odpowiedz
#8
Najpierw niech podadzą lin-up, że tak powiem, bo drugi raz na drinki z Jim Beamem nie pojadę Wink Smile
Odpowiedz
#9
K@mil napisał(a):Najpierw niech podadzą lin-up, że tak powiem, bo drugi raz na drinki z Jim Beamem nie pojadę Wink Smile

Podadzą jak ostatnio tydzień przed festiwalem Wink
Odpowiedz
#10
Podwoili przestrzeń więc można się spodziewać dwa razy więcej Jim Beama i MC po 12 tyś. złotych a na dwa dni przed festiwalem będą w mega promocji po 6 tyś. Tak ja to widzę... jeżeli line-up jest taką tajemnicą za każdym razem to wiele tłumaczy. Fajnie, że coś się dzieje, ale pierwszy festiwal organizowany przez DW miał raczej za zadanie nabić kasę a nie propagować dobre whisky w Polsce. Oby drugie rozdanie poprawiło pr tej imprezy, ale ja nie zaryzykuję Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości